Ah oke Ove duidelijk, ik heb mijn hele leven geleerd respect te hebben voor vechtsporters of dit nu op amateur basis, c klasses, b klasses of dat het professionele top vechtsporters zijn, maakt niet uit.
Bepaalde vechtstijlen spreken je aan, b.v. omdat je op het puntje van je stoel zit. En bepaalde vechtstijlen weer wat minder.
Het is alleen bij mij zo dat ik een hekel heb of ga krijgen aan "foute vechtsporters" ( zo had ik vroeger respect voor Brilleman, maar ging fout doen en dan heb ik geen respect meer voor zo'n... ondanks dat ik van hem heb genoten, snap je?)
Anyway we zullen weer een jaartje moeten wachten, wie er dan weer in de final8 staan. Denk dat ik vast een topic hierover ga maken: "wie denk jij wie in 2011 in de final8 staan?"
blijven lachen man.