Fitness Seller

Sticky Het Pauper Topic

Telkens ik een filmpje van dat programma tegenkom op YT, dan hebben ze het over penissen. :(

Misschien kan Humberto straks eens aanschuiven bij VI? :D
 
Dom weetje:

Broer van Humberto is Prince Mohammed

 
Telkens ik een filmpje van dat programma tegenkom op YT, dan hebben ze het over penissen. :(

Misschien kan Humberto straks eens aanschuiven bij VI? :D
Johan vindt Humberto een enorme r*tard(en terecht). Dat zal dus gelukkig nooit gebeuren.
 
Ik vind die lach tergend van Humberto Tan
 


Volstrekt kritiekloos besteedde het acht uur journaal van de NOS dinsdag aandacht aan sommige Marokkanen die zich in Nederland niet meer thuis voelen. Pizzabakker Rachid el Hajoui klaagde over de verharding, de PVV, hij durfde niet eens meer naar de moskee! Of hij zich ook druk maakte over de verharding door islamisering, radicalisering en jihad werd niet gevraagd. Dat zou de romantiek van de hardwerkende allochtoon bij de pizzaoven verstoren. Die nobele ziel zei immers voor harmonie en verbinding te zijn. Omdat vrijwel elke ’burgerjournalist’ tegenwoordig wakkerder lijkt dan de NOS, duurde het niet lang of Rachid werd ontmaskerd als social media-opruier van de ergste antisemitische soort: de holocaust moest over, het werk was niet af. De schreeuwer om minder, minder, minder joden nam dus Wilders de maat. De NOS corrigeerde deze blunder niet in een uitzending. Leugen of waarheid, het maakt kennelijk weinig uit.”
Bonusquote: Nausicaa Marbe euthanaseert NOS Achtuurjournaal | ThePostOnline
 
NOS: 'Relschoppers banlieues Parijs zijn gewoon ontevreden en dat is terecht' | ThePostOnline

“Wel is de onvrede in de voorsteden nog groot, zegt de correspondent. ‘De mensen in de voorsteden zijn het zat dat ze zo slecht behandeld worden door de politie. En dat is ook echt zo. Een onderzoek van de Franse ombudsman liet onlangs zien dat mensen met een jong, Arabisch uiterlijk twintig keer zo vaak door de politie worden gecontroleerd. Ook hebben ze vaker te maken met geweld en beledigingen’.”
Hoe zeg je eigenijk “jongens, volgens de door belastinggeld gefinancierde Nederlandse publieke omroep is het eigenlijk prima wat jullie doen omdat jullie toch heus wel slachtoffers zijn, dus rel gerust lekker verder hoor krachtige en dappere kansenparels, want om nou individuen persoonlijk verantwoordelijk te houden voor hun misdaden speelt alleen maar de verkeerde politici in de kaart” in het Frans?
 
NOS: 'Relschoppers banlieues Parijs zijn gewoon ontevreden en dat is terecht' | ThePostOnline


Hoe zeg je eigenijk “jongens, volgens de door belastinggeld gefinancierde Nederlandse publieke omroep is het eigenlijk prima wat jullie doen omdat jullie toch heus wel slachtoffers zijn, dus rel gerust lekker verder hoor krachtige en dappere kansenparels, want om nou individuen persoonlijk verantwoordelijk te houden voor hun misdaden speelt alleen maar de verkeerde politici in de kaart” in het Frans?


Het zijn ook al-tijd en o-ver-al die verdomde Finnen he.
 
99dgxs.jpg


NOS weer met fake-nieuws. Filmpje heeft nooit op dumpert gestaan en de video kwam bovendien naar buiten via twitter, geenstijl heeft alleen de tweet op de website gezet. Volgende keer beter NOS.
 
wegh
 
Zeikwijf. De wilde stoeipoes uithangen bij haar vriendjes die kleinzonen hadden kunnen wezen en nu miepen. Ja het is erg voor haar. Ja het is genant. Nee het had niet zonder toestemming op internet gezet mogen worden. Maar waar is je eigen verantwoordelijkheid Plastricia? Jouw eigen aandeel in het geheel. Dat je al 50 jaar op de beeldbuis te zien bent is eerder een gevolg van gebrek aan kwaliteit dan dat je daadwerkelijk iets hebt toegevoegd met alle vunzigheid en het playbacken.
 
Zullen wij haar eens serieus nemen jongens? :eyebrow:
 
Forced bukkake? Kan ik die ook afstrepen.
 
Peter is ze weer aan t verdienen
 



Fijn dat u belangstelling hebt voor RD.nl, de nieuwssite van het Reformatorisch Dagblad.

Vandaag is het zondag. We wijden deze dag in het bijzonder aan de dienst van God. Wij beschouwen de zondag als een rustdag, een opdracht van God en een geschenk, waar we dankbaar voor mogen zijn. Om die reden actualiseren we onze site vandaag niet.

Staat het nieuws dan stil op zondag? Nee, dat niet - we leven in een jachtige tijd waarin het verschil tussen zondagen en werkdagen helaas steeds kleiner wordt.

Morgen brengen we u graag weer op de hoogte van de dagelijkse gebeurtenissen, voorzien van achtergronden, commentaar en opiniërende artikelen. Zoals u dat van ons gewend bent.

Informatie over kerkelijke gemeenten, kerkdiensten en predikanten kunt u desgewenst vinden op onze site www.kerktijden.nl.

Kerkelijke en theologische publicaties kunt u raadplegen op www.digibron.nl.

Hoofdredactie Reformatorisch Dagblad

Van je linkje. Man man man.
 
Terug
Naar boven