Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Net op het journaal zeiden ze dat 1 van de 4 f16's as in de motor had, maar daar geen problemen van had ondervonden.
En dan zoeken ze het waarschijnlijk nog op ook.
[Link niet meer beschikbaar]
Scienceray reports the eruptions and ash disturbance from the Eyjafjallajökull volcano might be waking up its neighbor, Katla.
If this is the case, the results could be globally devastating.
Activity at Katla has risen 200% in the last two days.
Katla’s last eruption started in 1821, alongside an eruption at Eyjafjallajökull.
Katla has a pattern of erupting in sequence with Eyjafjallajökull.
But Katla is much larger and it will make the present eruptions in Iceland look mild in comparison.
Historically, Katla has been shown to wake up whenever Eyjafjallajökull does.
Due to the up tick in activity, the locals believe that Katla will erupt in approximately 7 days.
Most of Europe´s airspace is still affected by ash from Iceland´s volcano.
De laatste keer dat het uitbarstte hing er maandenlang een stofwolk, al het vee en 33.000 mensen dood door zwaveldioxide. Jarenlang geen goede oogst en extreme zomers en winters.Kwam onderstaande tegen op een weerforum , als het waar is dan hebben we pas echte strond aan de knikker : (inmiddels doet de link doet het niet meer )
toch maar deze week extra proviand inslaan + stofmaskers (no kiddin')
.

Alle feiten wijzen uit dat het veilig is om te vliegen. Het had iig overdag gewoon gekund. Straalblauwe hemel...Het gaat hier om mensenlevens. Elk aanwezig risico moet met ernst behandeld worden, ik vind het goed dat ze er zo serieus mee om gaan.
Alle feiten wijzen uit dat het veilig is om te vliegen. Het had iig overdag gewoon gekund. Straalblauwe hemel...
Het probleem is dus geweest dat zelfs na die testen het luchtruim nog enkele dagen dicht is gebleven.Nadat er getest was bleek dat het veilig genoeg was om te vliegen. En met het oog conclusies trekken op basis van een straalblauwe hemel lijkt me nogal gevaarlijk.
Maar ik snap je punt, het kost miljoenen om het luchtvaartverkeer stil te leggen + een hoop gestrande reizigers.
Echt gekkenwerk dit. 5 dagen het luchtruim dicht. Honderdduizenden mensen gestrand.
In de wijde omgeving geen aswolk te zien en bij testvluchten is er ook niks aan de hand.
Dit zou goed voor de portemonnee kunnen zijn wanneer je put-opties koopt in KLM.AMSTERDAM – De NASA vreest dat de uitbarsting en de enorme aswolk van de Eyjafjallajökull-vulkaan mogelijk slechts de voorbode is van een veel grotere uitbarsting van de naastgelegen Katla-vulkaan. Volgens de Amerikaanse ruimtevaartorganisatie kan dit bovendien betekenen dat de vulkanische activiteit in het gebied nog voor onbepaalde tijd kan aanhouden.
