AndroidHealthClinic

Poetin dreigt raketten op Europa te richten

Yay WW3 :clap:

Maar is gewoon bluf van Poetin, zo dom is hij ook weer niet.
 
Is Poetin helemaal gestoord? Weet hij nog wel wat hij zegt?
 
hebben ze nog raketten die niet over de houdbaarheidsdatum zijn dan?
 
wat een praatjesmaker, wie gaat z'n exportgoederen nog kopen als europa 'm boycot? :rolleyes:
 
Poetin is high on polonium
 
wat een praatjesmaker, wie gaat z'n exportgoederen nog kopen als europa 'm boycot? :rolleyes:

Juist, Europa en ondertussen ook china zijn op weg naar afhankelijkheid van russisch gas als motor van onze economie. Gas dat steeds meer opleverd voor de Russen naarmate het schaarser wordt. Lijkt me dat juist Poetin daarmee een heel sterke troef in handen heeft.
 
Waarom richt die zijn raketten niet op amerika, de vuile fl**ker!:mad:

Maar, klopt dit nieuws wel, want ondertussen ken ik Houston wel een beetje:p
 
Ach ja, iig hebben we nu iemand die Bush eens goed tegengas geeft. Wat George W nu zegt en wil zal niet zomaar gebeuren. Zonder Poetin gaat hij gewoon z'n gang.

Dat van Iran is idd onzin, bovendien zou de Iraanse oppositie nog zeker 3 jaar de tijd hebben om het regime van Ayatolla te kunnen elimineren. Alleen zolang zij, ten onrechte op de zwarte lijst staan, hebben zij geen vrije mogelijkheden.
 
Bush is een oorlogszuchtig mannetje. Poetin is een verkapte communist. Ideale figuren voor een spannende soap met een "knallend" eind :)
 
yes another cold war! :rolleyes:
 
hmm is putin een vriendje van osama?
 
Poetin is dronken.
 
jongens die koop je toch gewoon ff lkkr terug.

en idd laat hij het lkkr op de vs schieten daar grenst rusland bijna aan joh .

veel dichter bij zo via alaska naar het witte huis.

ik zit al vlak bij 16 hoven rotterdamse lucht haven pleures herrie krijg je straks ook nog van die raket door de lucht
 
Kijk he, het zijn gewoon twee grote jongens die met de borst rechtop tegen elkaar staan met grote ogen in een afgesloten telefooncel met allebei een handgranaat in hun hand. En dan is het simpel, dat blijven beide pinnen erin zitten.

Mocht bijvoorbeeld Iran toch nucleaire gekke dingen doen, zal òòk Poetin daar maatregelen tegen treffen.

Het gaat Poetin erom te laten zijn dat zijn Rusland nog altijd de tanden kan laten zien aan de VS zoals de Sovjet Unie dat ook kon. Hij wil als Rusland in de wereld als 1 van de 2 grote binken zijn. Die uiteindelijk elkaar niet opzoeken, maar elkaar ook niet uit de weg gaan.
 
Als Amerika zijnde winnen ze het in hun uppie nooit van Rusland. Ze kunnen wel stoer een A-Bom gooien "ALS" het ooit zo ver komt maar dan komen opeens allemaal duikbootjes omhoog waar de rest van de wereld niks van weet. En dan is Amerika zo goed als een krater.
 
Als Amerika zijnde winnen ze het in hun uppie nooit van Rusland. Ze kunnen wel stoer een A-Bom gooien "ALS" het ooit zo ver komt maar dan komen opeens allemaal duikbootjes omhoog waar de rest van de wereld niks van weet. En dan is Amerika zo goed als een krater.

Ja, en dan vuurt Rusland zeker ook allerlei raketten uit ruimtestations op Amerika af?
 
Mooi zo, nog een land dat zich niet voor het karretje van Amerika laat spannen
Werd hoog tijd dat er eens een tegengeluid komt
Maar ze moeten wel hun woorden kunnen waarmaken, anders moeten ze zulke statements niet maken
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #19
ll
 
Laatst bewerkt:
wel raar dat zij die tegen amerika zijn Europa willen platleggen. Ze zouden beter al hun raketten naar het midden oosten sturen, verschillende problemen in 1 keer opgelost
 
Terug
Naar boven