MuscleMeat

probleem azureus

robocop

Ripped Bodybuilder
20 jaar lid
Lid sinds
17 apr 2004
Berichten
3.205
Waardering
14
hey

ik heb een probleem met mijn programma azureus. hij wil niks meer downloaden:( van het een op het ander emoment is dat gebeurt.
Hij geeft aan dat er iets mis is met de router of firewall. Nou heb ik niet eens een firewall en heb niks veranderd aan de router.
Weet iemand hoe je dit kunt oplossen? Graag met goede uitleg ben niet goed met computers.

alvast heel erg bedankt!!!
 
had je die router al aangesloten voordat je azureus gebruiktje of pas net ?
 
Als je in Azureus eens de TCP luisterpoort veranderd?

Dat gaat als volgt:

- Open Azureus
- Ga bovenin naar "Tools", en kies uit het menutje "Configuratie"
- Nu kom je in een nieuw schermpje. Als het goed is staat daar bovenin een vakje met een getal erin, en daarnaast staat "Inkomende TCP Luister Poort"
- Verander dit getal naar een getal tussen de 45000 en 65000. Welke precies maakt niet uit. Ikzelf gebruik 55000.
- Herstart Azureus.

Misschien lost dit het probleem op? Veel routers hebben problemen met de standaard TCP luister poort 6881.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #4
Heb het geprobeerd maar er staat steeds als ik de pport wil testen NAT fout weet je misschien ook wat dat is?
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #5
niemand die weet wat uik moet doen? het is een noodgeval want mijn vriendin vermoord me haast omdat ze maar niks kan downloaden. wordt gek van dat gezeur
 
Terug
Naar boven