ik stel me ook wat vragen ivm dit kuurtje... nu al enkele weken bezig met sustanon 500 mg/week.
En al enkele dagen later heb ik de indruk dat mn zaadproductie al fors aan het verminderen is, en mn teelballen kleiner aan het worden zijn.
Ik weet dat dit normaal is, maar graag had ik willen weten of ik dit zou kunnen oplossen door bv. 2 dagen per week ofzo 20 mg/dag nolvadex zou kunnen nemen , om deze dan toch niet volledig stil te leggen en toch nog een deftig coïtusleven te hebben.
Ik weet dat nolvadex enkel wordt gebruikt bij optreding van gynaecomastia tijdens kuur, maar daar heb ik gelukkig geen last van tot op heden. Is het CONTINU nemen van nolvadex dan zo erg tijdens een kuurtje, als je het niet dagelijks zou nemen? Of zijn er natuurlijke alternatieven die je als supplement kan innemen, dat je lichaam toch opneemt om deze productie te stimuleren?
Graag had ik jullie opinie willen weten.
huidig schema:
Wk 1-10: Sustanon 500 mg/week
Wk 13-16: Nolvadex 20 mg/dag