Fitness Seller

t*ring bezuinigingen

Killy

Colossal Veteran
Elite Member
10.000 berichten
Lid sinds
2 okt 2010
Berichten
16.500
Waardering
1.015
Al mijn keuring gehaald, laten ze eerst tot mei 2011 wachten, belt defensie nu dat mijn lichting is gecanceld!:mad:

Daar gaat weer een weggegooid jaar, kan wss pas weer solliciteren 2012 en mijn vergoedingen voor alle kosten kan ik naar fluiten.

lekker man!. Nu maar diehard gainen en schijt hebben aan mijn gewicht voor defensie!
 
Idd erg vervelend beleid wat ze voeren. Bij de politie trouwens ook (gespecialiseerde recherchekundige). Staan ook 100 kandidaten te wachten om in te stromen in de opleiding.
http://www.inoverheid.nl/artikel/nieuws/1981816/defensie-blaast-opleiding-467-nieuwkomers-af.html
http://www.inoverheid.nl/artikel/ni...eeft-geen-geld-om-personeel-op-te-leiden.html

Ja, ik heb weleens overwogen om me daarvoor aan te melden. Die advertenties zijn onlangs spontaan verdwenen inderdaad terwijl ze zo'n behoefte hebben aan recherche personeel.
 
Mss is politieagent nog iets voor jou? In belgië kan je alvast naast je degelijk maandloon tot 3 000 euro aan extra premies/maand krijgen. We hebben toch geld genoeg. Indien je minder ambitieus bent kan je uiteraard ook altijd een aanvraag bij het plaatselijke asielcentrum indienen.
 
Mss is politieagent nog iets voor jou? In belgië kan je alvast naast je degelijk maandloon tot 3 000 euro aan extra premies/maand krijgen. We hebben toch geld genoeg. Indien je minder ambitieus bent kan je uiteraard ook altijd een aanvraag bij het plaatselijke asielcentrum indienen.

Dan zijn de premie's in de meeste gevallen twee keer zo hoog als het netto salaris, volgens de loontabellen.
 
Die El Smurfo kletst wel vaker wat, die denkt dat je gelijk leidinggevend hoofdagent bent of zo.
 
Prima dat hierop wordt bezuinigd, ik ben een complete voorstander van het terug brengen van het Nederlandse leger. Jammer dat jij erdoor de lul bent.
 
Wat doe jij voor de kost Hardcorebuilder?
 
je hebt pech gehad dan jongen.

Ik heb afgelopen februari me laatste keuring gehad (medische) en heb ook vrijwel een jaar moeten wachten. Mag per 31 januari 2011 beginnen en is nog altijd niet geannuleerd, heb mijn aanstellingsbrief ook al binnen. Nog 2 maanden zien uit te zingen!
 
welke homo word er nou agent

Je zult vast een goede reden hebben om zoiets te zeggen, kun je die aangeven? Het is voor mij weinig inhoudelijk op deze manier.

---------- Toegevoegd om 17:10 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 17:04 ----------

Ja, ik heb weleens overwogen om me daarvoor aan te melden. Die advertenties zijn onlangs spontaan verdwenen inderdaad terwijl ze zo'n behoefte hebben aan recherche personeel.

Idd. Overigens wel opvallend, de PVV wilde 10.000 mannen en vrouwen extra bij de politie. (800 miljoen euro) Een handjevol animalcops lijkt het enige, maar die worden bij andere functies weer wegbezuinigd. Afijn, niet dat voorstellen tijdens de preverkiezingstijd zo betrouwbaar zijn, maar mooie praatjes en dubiezue politieke marionetten in de partij zal de geloofwaardigheid van de partij geen goeds doen.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #19
Je wil daarmee suggereren dat Hardcorebuilder overweegt te solliciteren maar peilt of er mensen zijn waarmee hij zich goed thuis zal voelen?
 
Terug
Naar boven