AndroidHealthClinic

Twijfel met het afvallen

Tiny Builder

Cool Novice
Lid sinds
5 dec 2005
Berichten
57
Waardering
0
Ik ben al 14 kg kwijt en ik ben iets van een goede 4.5 maanden bezig, maar ik twijfel of ik wel echt vet of wat dan ook afval. Ik weeg nu iets van een 89 kg en ben 1.90 m maar ik heb nog echt een pens, als ik ga zitten of zo dan zie je nog al dat vet. Ik ben wel even gestopt met traine en ben vanplan volgende week er weer tegen aan te gaan. Nu mij armen zijn een cm of 2 kleiner geworden. Ik vraag mij nu af of ik wel echt vet ben afgevallen. Mijn vetprecentage is iets van een 18 maar veel geloof ik er niet van (heb het van een site).

PS weet er iemand in belgie rond Vlaams-Brabant een winkel waar ze een vetprecentage meter goedkoop verkopen ?
 
Je had in het begin de omtrekken van lichaamsdelen kunnen noteren en jezelf natuurlijk wegen en eventueel nog laten met bij de sportschool. Dan had je goede uitgangspunten gehad.

Heb je foto's gemaakt voor je begon met afvallen? Die kan je dan als vergelijkingsmateriaal gebruiken.

Nu tast je eigelijk in het duister, want je weet niet wat je precies bent kwijt geraakt.
 
Het duurt erg lang hoor voordat je pens weg gaat... (althans als die er al een tijdje zit)
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #4
Ik heb mij pens vanaf dat ik ongeveer 6 jaar was dus ongeveer al 10 jaar een pens :(. Het was dom van me om geen afmetingen te nemen, ik had daar echt niet meer aan gedacht. thx voor dat

PS: nog een vraagje :p Mijn streefgewicht is ongeveer rond de 79 a 80kg mensen zeggen dat dit te weinig is ?
 
Wellicht heb je niet goed gecut, een van mijn eerste cutten verliep ook niet zo soepel, werd wel dunner, maar niet echt vanwege het vet. Ik was veel meer spieren aan het verbranden.
 
Terug
Naar boven