XXL Nutrition

Undercover docu over moslims in de multiculturele samenleving....

Tsja, en dit moet dan 'gematigd' voorstellen? Wel een beetje verontrustend zeg.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #4
Het feit dat er tig jongeren rondlopen in zo'n moskee terwijl er dingen gepredikt worden die niet stroken met de huidige wetgeving, geeft al aan wat voor een generaties we nog krijgen.
Ik snap bij god niet dat hier niks tegen gedaan wordt. Als ik een allochtoon uitscheld, dan discrimineer ik. Waarom worden dit soort figuren dan niet erop aangesproken?
 
Maar dit zijn toch helemaal geen gematigde Moslims? Dat extremisten dit soort onzin verkondigen wisten we al lang. Moet je ook gewoon verwijderen uit de maatchappij deze figuren.
 
reactie van een geensTer

Hier dan een reactie van een Moslim op deze docu.....It's very simpel, dit zijn gestructureerde ketens van pseudo Imam's die aan het rekruteren zijn. De sT van deze lui is al jaren bekend in o.a de Marokkaanse samenleving. Het merendeel van de Marokkaanse ouders waarschuwen hun kinderen om geen contact te leggen met deze gasten. Helaas is er ook een deel die vatbaar is voor deze propaganda.
Let wel, in Marokko infiltreert de politie in moskeen om deze gasten op te sporen, ze zijn namelijk als de dood dat deze gekken ook maar enige macht krijgen of een grote aanhang.
Het is dan ook zeer naief om in Europa deze gasten te laten preken in moskeen in plaats dat ze knalhard het land worden uitgezet.
Helaas zijn politici of mensen die dit gevaar wel zien meteen blind voor de tweedeling in deze islamitische groep en schreeuwen ze dat ALLE moslims niet deugen. Met zo een aanpak stuur je de labielen en andere vatbaren direct in de handen van deze pseudo imams.
Onderken het probleem, definieer de groep en zet de gekken eruit. Hebben we tenminste allemaal rust!

Deze idioten vergeten 1 basis element in de Islam en dat is: Zodra je in een ander land bent waarin je ruimte krijgt om je geloof te belijden dan moet men zich aanpassen, zonder enige discussie. Het enige wat men zou mogen opeisen is een eigen plek om te bidden zoals een moskee. Aangezien die middelen gewoon geboden worden is het van de zotte dat men zich afkeert. Wat mij betreft mogen ze allemaal een enkeltje sahara krijgen, kijken of ze dan nog steeds zo een grote bek hebben.
Het erge is dat er uitkeringstrekker tussen zitten die dat dan weer wel accepteren, terwijl een uitkering verboden is als men zich aan de kleine letters wil houden.

Zeer trieste amateuristische straat imams, kijk alleen maar naar het platte taalgebruik, dat is een theoloog onwaardig.

Denk dat ie wel aardig gelijk heeft. Al zullen deze filmpjes weer een flinke kloof slaan tussen bevolkingsgroepen. Meer dan dat bijv een christelijke dominee iets verkeerd uithaalt.
 
Ik ga kijken maar ik denk dat 't niet goed is voor m'n hartslag.
 
Voor de duidelijkheid, dit zijn Wahabisten die financieel gesteund worden door Saudi Arabie. Je hebt ook nog de Salafisten, vergelijkbaar van aard en ook zwaar financieel gesteund. Een stukje over Salafisme in Nederland.

De Salafiyya Ilmiyya is opgesplitst in een stroming die zich bezighoudt met religie en een die zich met de politiek bemoeit. Tot de laatste groep behoren onder andere de imams sjeich Fawaz van de Haagse As Soennah-moskee, Mahmoud el Shershaby van de omstreden Al Tawheed moskee in Amsterdam en Ahmed Salaam, die de hand weigerde van minister Verdonk.
 
Maar dit zijn toch helemaal geen gematigde Moslims? Dat extremisten dit soort onzin verkondigen wisten we al lang. Moet je ook gewoon verwijderen uit de maatchappij deze figuren.

Dit zijn extremisten ja, maar ze zijn wel in staat hun haat via gematigde kanalen te vertolken.
 
Heb je ze weer hoor
Gare k*enker salafisten
Echt een schijthekel aan die wahabieten, die allemaal zo blindelings hun sjeiks volgen
Je kunt geeneens een normale discussie met zn aanknopen als gelovige tot gelovige zonder vervloekingen en kuffar naar je hoofd te krijgen
 
Het feit dat er tig jongeren rondlopen in zo'n moskee terwijl er dingen gepredikt worden die niet stroken met de huidige wetgeving, geeft al aan wat voor een generaties we nog krijgen.
Ik snap bij god niet dat hier niks tegen gedaan wordt. Als ik een allochtoon uitscheld, dan discrimineer ik. Waarom worden dit soort figuren dan niet erop aangesproken?

Gelegen op de raciale of onderscheid kwesties discrimineer je dan idd:)
 
Heeft niks met de islam te maken!
 
Hehe, kijk, spiertje kan zich distanteren van extremisme (Y). Ze refereren overal altijd naar US, UK, Germany, France.

Het is noodzaak dat wij Nederland uit het target field blijven. (Zie m'n andere post in scholieren topic)
 
Zeker met een zwak beleid als in de lage landen incl België.

dude zwijg er me van, wij worden voor het minste bestempeld als racist maar als je gaat zegge dat een marok je spiegel van je wagen heeft afgetrapt dan zegt de politie dat je het zonder twijfel zelf hebt uitgelokt. Wij worden overlopen door die luizen en we betalen er nog voor ook (en jaaaaa er zijn ook goeje). Ik schets gewoon the main picture.
 
tijd om wat koppen af te snijden
 
de video's zijn verwijderd . . . .
 
Terug
Naar boven