Fitness Seller

Vraagje voor training.

Van shakes ga je niet sneller spieren krijgen. Dat ligt aan je voeding, en om je voeding helemaal in orde te krijgen kun je daarbij shakes gebruiken, maar als je je eiwitten voldoende uit je voeding haalt zijn die shakes niet echt nodig. Ik ga er van uit dat je whey/proteine shakes bedoelt?
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #3
.
 
Laatst bewerkt:
Ja dat bedoel ik inderdaad. Ik hoorde nu van een vriend dat hy Creatine gebruikt met boksen, en ik wou weten of dat nut had. Of je er sneller spieren mee traind en of het ook werkt voor je uithoudingsvermorgen misschien.

Als je voeding verder allemaal goed in orde is kun je er wel wat aan hebben. Wat meer uithouding en je kunt net even wat langer door. Maar je moet ook geen wonderen verwachten hiervan en het werkt niet bij iedereen even goed.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #5
.
 
Laatst bewerkt:
Terug
Naar boven