MuscleMeat

Wederom ambulance personeel bedreigd.

Roland2

Cool Novice
Lid sinds
9 jul 2004
Berichten
179
Waardering
0
Duiven - De politie heeft in de nacht van zaterdag op zondag een 40-jarige Duivenaar aangehouden. De man wordt verdacht van bedreiging en wederrechtelijke vrijheidsberoving van twee ambulancemedewerkers. De ambulance was omstreeks 00:00 uur voor een onwel-wording van de echtgenote van de 40-jarige Duivenaar uitgerukt.


Ter plaatse bleek dat er volgens het ambulancepersoneel geen noodzaak was om de vrouw mee te nemen. Toen de twee ambulancemedewerkers weg wilden gaan, zou dit niet op prijs zijn gesteld door de buurtbewoners en de echtgenoot, de 40-jarige Duivenaar.

Het ambulancepersoneel zou zijn bedreigd en opgehouden in de woning. Toen de politie ter plaatse kwam kon het ambulancepersoneel vertrekken en is de Duivenaar aangehouden. De man is voor nader onderzoek ingesloten. De twee ambulancemedewerkers hebben aangifte gedaan en tegen de Duivenaar is proces-verbaal opgemaakt. De politie onderzoekt de zaak verder.

--------------------------------------------------------------------------

Het moet niet gekker worden in dit klote land
 
Ik hoorde al zoiets jah... de broeders waren opgesloten geloof ik.

Sommige mensen zijn echt knetter gek...
 
Straks moet er beveiliging mee op de ambulance. Het is toch te gek voor woorden hier in Nederland.
 
Het zijn ook altijd dezelfde weer.. ik zeg het je.. die Duivenaren.. weg ermee..
 
Geef ambulancepersoneel gewoon recht op het dragen van een wapen en het gebruik daarvan. En de eerste de beste mong**l die ze tegenhoud of ze bedreigd moeten ze gewoon een kogel in de kop jagen.

Die mensen zijn er voor ons. Die mensen proberen jouw of je dierbaren te helpen. die ga je toch niet bedreigen???
 
lijkt me duidelijk, adresje bewaren en als er iets is, zelfs een noodgeval, gewoon w88 tot er een politieauto beschikbaar is zodat die mee kan naar de buurt. dan w88 ze maar even.
 
veiligheidsregio vervangt kolomen

kijk zo zien we dat dus:

De zorg voor de veiligheid is een van de fundamentele opdrachten voor de overheid. Burgers hebben recht op een overheid die datgene doet wat redelijkerwijs verlangd kan worden voor een veilige leefomgeving. In de moderne samenleving wordt onze veiligheid op heel verschillende manieren op de proef gesteld. De grote bevolkingsdichtheid, de groeiende mobiliteit, het transport van uiteenlopende gevaarlijke stoffen of de afhankelijkheid van vitale infrastructuur bijvoorbeeld, maken ons extra kwetsbaar voor de gevolgen van zware ongevallen, branden, rampen of crises.

Maar ook het gevoel van veiligheid is in het geding door dreigingen, variërend van dreiging door hangjongeren tot terreur. Veiligheid is daarmee de afgelopen jaren een belangrijk thema in het beleid van de nationale en lokale overheid.

Het rijksbeleid daarbij is erop gericht waar nodig de reeds ontstane samenwerking tussen gemeenten te stimuleren en te uniformeren. Onder meer door de veiligheidsregio’s nu wettelijk te verankeren.
In een veiligheidsregio werken de brandweer, de geneeskundige diensten en de
politie samen ten behoeve van de hulpverlening aan de burger.

dus in de toekomst zul je niet eens meer het onderscheid letterlijk kunnen maken tussen de verschillende diensten ze vallen dan gezamelijk onder de zelfde noemer en worden daarmee per individu uitgerust met het specifieke specialisme (eventueel het zelfde uniform)... wat dus ook kan betekenen dat bij risico ambulance ritten wel degelijk een gewapende hulpverlener mee op de bok rijd...
 
Terug
Naar boven