rivelino
Ripped Bodybuilder
- Lid sinds
- 23 feb 2008
- Berichten
- 4.079
- Waardering
- 73
Jep. Op het gebied van electro/techno is het erg commercieel de laatste tijd, omdat het echt een muziekstroming is die nu erg uit zijn schulp kruipt.
Maar daar gaat het me bij latin village niet zo om, wat ik aan de line-up heirboven zie is dat het toch meer house is, en minder techno. Mijn smaak is wat harder en rauwer dan wat ik op latin village verwacht.
Je hebt in Utrecht vaak een feestje dat Rauw heet, allemaal onbekende gasten, maar super goede muziek, dat is meer mijn ding.
Rauw ben ik 1 keer geweest in Tivoli dacht ik. Dat was wel erg dope moet ik zeggen ja. De Rush-edities in Monza waren ook altijd heel erg dope. Verder heb ik een paar maandjes in Utrecht gestudeerd en heb ik regelmatig een donderdagavondje meegepakt in Monza. En het viel niet te ontkennen dat er echt hele mooie dames aanwezig waren.
Klopt, het is echt house-achtig allemaal bij Latin Village. Een week later is Awakenings(paas-weekend) waar het wat harder aan toe gaat. Ik ben benieuwd.

