Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
dat is het probleem juist! hij drinkt geen bier en hij heeft een laag bf% maar je ziet ze gewoon niet! en uiteraard niet richting organen (glenn gx) maar gewoon sterke abs maar niet zichtbaar ( dus onderlaag sterker dan bovenlaag buikspieren)
Iemand enig idee of het mogelijk is dat de buikspieren naar binnen groeien en zo niet zichtbaar zijn? M'n fitnesspartner vernam dat dat zijn probleem zou zijn, nochthans traint hij ze al jaren ( zelfs beter dan die van mezelf) toch stelt zicht dit probleem? Iemand ervaring hiermee?????