Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Thanks voor de info!!. Wacht het even een tijdje af tot na een nieuwe bloedtest.
Daarna eventueel de vitamine D iets verhogen en fosfatidylserine toevoegen.
Als het letsel-herstel invloed heeft ga ik eerst kijken of mijn eigen test waarde nog omhoog gaat dmv een nieuwe bloedtest over een paar weken. Dan kan ik mijn supplement gebruik hier beter op aanpassen.
Verder vroeg ik me af waarom je het best zit tussen de 13 - 17 nmol/L als de max 35 nmol/L is?
Heb goed gekeken :cool:
Heb het voor de zekerheid nog wel een keer nagekeken:D
---------- Toegevoegd om 20:44 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 20:34 ----------
---------- Toegevoegd om 15:24 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 15:23 ---------- Dat zijn de normale...
Thanks. Fijn om te horen dat het wel in evenwicht is :cool:
Ik vind het wel raar dat de norm die mijn huisarts hanteert best ver onder het gemiddelde ligt van wat ik zelf op internet vind voor mannen van mijn leeftijd? Horen deze waarden niet overal hetzelfde te zijn?
Verder vroeg ik me af of...
Hey Cools,
Na het lezen van dit topic in combinatie met de uitblijvende resultaten de laatste jaren en leeftijd ook maar eens mijn bloedwaarden laten testen.
Oestradiol: 54,75 pmol/L norm volgens huisarts 40-160
Testosteron: 13 nmol/L norm volgens huisarts 7-25
25-OH...