MuscleMeat

Aanval met zwavelzuur 'moordpoging'

Pas op, hij doet een hogere opleiding dan gemiddeld, daarom kijkt hij ook geen porno met mannen erin ;)

:roflol::roflol::roflol:
Dus daar herken ik 'm van.

Zou toch een keer naar voren gebracht moeten worden in die homocoïtusuele porno van hem; 'het verschil tussen uiterlijke verminking en een verstandelijke beperking als het Down Syndroom'.
 
Dader laten betalen voor gezichtstransplantatie. Gewoon verplicht voor laten werken, weigert hij te werken dan sowieso geen uitkering. Land verlaten mag ook niet (enkelband).

Maar zal wel weer zo'n nutteloze gevangenisstraf van 5j worden waar de maatschappij dan nog eens voor kan betalen en het slachtoffer niet beter van wordt.
 
Jezus wat een k@T dag met nieuws !!!
ik wordt een klein beetje misselijk..........
 
Oog om oog, tand om tand is wel het minste wat hij verdiend.
 
Oog om oog, tand om tand is wel het minste wat hij verdiend.

In Iran is er een zaak waarin een vrouw het terug mag gaan doen bij haar ex.
Valt me trouwens weer op dat de daders vooral uit dat soort exotische oorden komen, maar zal wel toeval zijn.
 
Enige geschikte straf is levenslang in een supermax gevangenis zonder kans op vervroegde vrijlating.
 
Best wel zuur voor haar.
 
Sorry kwam er te laat op :D
 
Dat zal hem bezuren.

Oke not funny, lijkt me echt t ergste wat je kan overkomen
 
Terug
Naar boven