MuscleMeat

(allochtone) Jumbo medewerker flipt op klanten

lel




wat bezielde die persoon??
 
Hij zal wel een slechte jeugd gehad hebben, zoals ze allemaal hebben gehad.....
 
Wel frappant hoor, hoe het toch altijd het niet van origine Nederlandse type is dat zo in het nieuws komt.

Had 'm als student overigens helemaal de grafpleures ingeslagen :P
 
Wel frappant hoor, hoe het toch altijd het niet van origine Nederlandse type is dat zo in het nieuws komt.

Had 'm als student overigens helemaal de grafpleures ingeslagen :P

Jep, dwars door die stellingen heen. :roflol:
Wat een bladmongool.
 
Het is gewoon een Nederlander, geen allochtoon. Beetje raar.
 
Nieuwe slogan van de Jumbo

33a63d41_Koop_dan_2.jpg
 
Laatst bewerkt:
@TheRay; als die werkt is het ook weer niet goed.. Wat wil je nu zeggen? Dat jij als uitkeringstrekker meer in je leven hebt bereikt?

Image.aspx?object=News&type=large&image=Een_hamster_1040664.png
 
Burgerking heeft trouwens leuk actie, als je er voer haalt dan kun je gratis een 1,5 liter cola zero ophalen bij de jumbo.
 
Bijdehandte snotneuzen.. Er speelt natuurlijk veel meer dan alleen dit.


Als je 1 zijdig jouw verhaal vertelt kan je het zo mooi draaien als je wilt. Zeer waarschijnlijk dat ze beiden fout waren in hun gedrag.
 
Laatst bewerkt:
Ermahgerd propagande ilerminaty
 
Ah, ik heb iets gevonden op YT:
Klantvriendelijkheid in de jumbo. Bedrijfsmanager gaat veelste ver en dreigt scholieren zelfs te slaan. Nadat één van onze vrienden per ongeluk een potje wortels om had gestoten moest hij het opruimen met stukjes karton. Dat deed hij zonder tegenspraak omdat hij wist dat het zijn fout was. Maar daarna flipte deze bedrijfsmanager helemaal omdat wij nog in de winkel stonden te kijken, ook al deden wij niks fout. Na al deze opschudding die in het filmpje te zien is (waar dus eigenlijk geen aanleiding voor was), kreeg hij een winkelverbod voor zijn hele leven.
Filliaal: Jumbo Hendrik Jacobszstraat 9

Ik geloof gelijk de rest van het verhaaltje ook
 
of te wel koop je iets, anders klappen krijgen die turk heeft gelijk
 
hallo jumbo


KOOP DAN
 
Terug
Naar boven