Rijstwafel
Huge Freak
- Lid sinds
- 24 feb 2011
- Berichten
- 7.508
- Waardering
- 1.477
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Veeel lezen hier, vooral sticky's!
p.s. lekker buikje![]()
Ik kan niet echt een vraag ontdekken in dit topic
heb je de sticky's al gelezen?

ik herken de lijnen van je torso. haha.
een bekend verhaal en een bekend probleem.
het enige wat ik/wij je mee kunnen geven is toewijding, inzet, en vooral doorzettingsvermogen.
dat kun je niet leren, dat heb je in je.
probeer zoals altijd kinderlijk eenvoudig, als enig comment vaak ook, wordt omschreven, de beginselen/de basis te lezen.
wat moet ik doen.
basis schema opstellen qua voeding en training/cardio.
voor de rest buik en oksels scheren en knallen met dat ijzer!
veel succes man.![]()
Welkom!
Ga zoals wordt gezegd als eerste de stickies lezen. Deze zijn op dit moment je beste vrienden!
Als je dan je basiskennis hebt verrijkt aan de hand van de stickies en posts op deze forum kun je, nadat je netjes je voedingsschema en trainingsschema hebt vastgesteld, keihard knallen!
Het vergt in eerste instantie wel heel véél discipline! Maar nu je jezelf hebt aangezet om je verhaal hier te posten zegt al genoeg over je houding en inzet voor bodybuilding.
Uiteindelijk zal, mits je doorzet, een nieuw én gezond levensstijl vormen met veel plezier!
De rest volgt vanzelf
Succes jonge!
Goed verhaal... tot ik weer deze dooddoener las:
Zoals Schwarzenegger zul je nooit worden. De kans dat je zelfs ook maar een beetje in de buurt gaat komen is marginaal.
Snap niet hoe al die ventjes het in hun hoofd halen dat je na een paar maandjes krachttraining opeens een Mr. Olympia-waardig lichaam hebt.Ook voor een beach boy lichaam moet je hard trainen en voordat je zoiets bereikt hebt zul je ook al minstens anderhalf jaar verder zijn.
Maar die kans is er dus wél!!
altijd dingen positief blijven bekijken
maar succes trainen, de belangrijkste adviezen zijn hierboven al gegeven, lezen lezen lezen, vreten vreten vreten, trainen trainen trainen, nog meer vreten, en dan slapen![]()
Hoe gaat met de progressie TS? Al wat vooruitgang of zit je nog steeds in een vicieuze cirkel?

Ja, gewoon een goed trainingschema voor jezelf opmaken met na elke Krachttraining een halfuurtje cardio.. Lees stickies over voeding, maak daar ook een schematje van voor elke dag en gewoon beginnen knallen en ervoor gaan.
Je zult zien, in 3 maanden zal je al een verschil zien!
Waar train je in Groningen? Ik zit zelf bij Kelderwerk
