AndroidHealthClinic

Nieuws bijna 70 jaar terug in de tijd, Duitsers bieden aan ons treinenprobleem op te lossen

in 2 dagen op en neer van beverwijk naar oisterwijk. Een uurtje of 10 reizen in 2 dagen tijd.

Dat er maar eens iemand van pro-anus door het stof gaat in plaats van met zo'n k*tstatement te komen 'wij rijden nu door heel nederland zonder intercity's maar met stoptreinen, dit in het belang van de reizigers'

wat ze hadden moeten zeggen:

wij zijn een bende r**ards die dankzij kostenbesparende maatregelen heel nederland anaal verkrachten als er eens een sneeuwvlokje valt, 'leuk die onderhoudsvrije wissels maar we halen de oude van zolder en zullen er regelmatig een likje vaseline langs halen'.
 
In België heb ik nog niet echt problemen met de spoorwegen gehad, ook nu niet tijdens de sneeuwval. Nogtans weet ik van goede bronnen dat er ENORM veel achterlijke mensen werken bij het spoor. In Nederland zal dit dus ook zo zijn en aangezien jullie al een niveau lager als ons Belgen zijn, zal daar de oorzaak liggen.
 
best wel k*t idd. zou vanaf morgen de kerst doorbrengen in het zuiden des lands. maar dat gaat met het openbaar vervoer ook niet worden volgens mij:(
 
van de Duitse treintechniek kunnen we nog zeker leren :)
 
Neeeee niet met mij hoor!! Voor we het weten, scheren ze ons kaal en steken ze ons allemaal in een wagon naar gasland..
 
Terug
Naar boven