wqre
sdf
sdf
Laatst bewerkt:
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Hoe wil je geld gaan verdienen als je alleen maar richt op bodybuilders? Het grootste deel van je geld verdien je aan huisvrouwtjes, oma'tjes en jongeren die drankjes kopen aan de bar en dure abbonomenten nemen en maar 1 á 2 x per week komen! Helaas maar waar. Plus dat bb'ers juist de doelgroep afschrikken waar je geld aan kan verdienen. Ook een van de redenen waarom veel sportscholen ze weren.
De bank zal je op deze manier geen lening geven...

Specialiseren is het magische woord.
Richt je slechts op 1 doelgroep, in jouw geval BB-ers. Bereken hoe groot je markt is en daarmee hoeveel mensen interesse hebben in jouw dienst/product. Aan de hand daarvan kun je berekenen hoe groot je investering kan zijn en of het rendabel kan gaan worden.
Alle grote centra richten zich op het grote publiek. Maar niet iedereen wil extra betalen voor faciliteiten die ze toch niet gaan gebruiken. Vandaar de opkomst van de budgetcentra.
Er bestaat ook een centrum die zich enkel richt op spinning en sinds kort ook eentje die 12 keer hetzelfde toestel heeft staan(de ROM) en daarmee klanten trekt. Daarnaast zijn er ook "women only" centra en kleine centra waar je alleen in de vorm van een circuit kunt trainen. Zoals je ziet ontstaat er een splitsing op de markt en ik denk(en hoop) dat uiteindelijk ook de BB-ers hiervan gaan profiteren.
Specialiseren is hier juist een slecht woord volgens mij(puur kijkent naar winstgevendheid)
Je kan ook juist een combinatie maken van een hardcore deel en een daarvan gescheiden commercieel deel.
Ik denk dat zulke centra die zich op dat gebied specialiseren alleen uitkunnen in grotere steden met een nog niet zo groot aanbod van andere sport centra. In een middelgrote gemeente kan zoiets echt niet uit, heel mischien nog als er een groot achterland is. Dus veel kleinere plaatsen die om die middelgrote gemeente heenliggen. Maar anders kan het zeker niet uit, denk ik.
En dan bekend staan als "dat centrum met die anabolengebruikers" ?


