- Lid sinds
- 14 okt 2004
- Berichten
- 7.785
- Waardering
- 499
- Lengte
- 1m76
- Massa
- 101kg
- Vetpercentage
- 11%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Oxgene zei:Misschien ben ik een sensatie zoekertje, maar wat gebeurde er precies ?

koetje zei:ze hebben hem bestolen , (iets) heimelijk wegnemen om zich wederrechtelijk toe te eigenen => bietsen, dieven, gappen, jatmouzen, jatten, kapen, klauwen, ontvreemden, pikken, ratsen, rausjen, raven, scheefslaan, schoepen, snaaien, vaandelen, weghalen
dus ze hebben hem beroofd , wat is daar nu aan uit te leggen![]()

Tractortje zei:
ROFLOLLICOPTERS!Big_T zei:Tja die jongens verveelden zich, dan moet je iets doen met je tijd he
Weer nieuwe stemmen voor het Vlaams Belang. Wat wil je met zo'n mietje van een socialistische burgemeester. Gaan huilen op tv als een emotioneel persoontje maar harde aanpak van criminaliteit? Ho maar. Meelopen in een mars, stilzwijgend hopend op betere tijden, maar via de politiek iets aan het probleem doen? nee hoor, dat past niet in het socialistisch / groen-links gedachtengoed.
Veel beter is het om je hoofd in het zand te steken (maar wel te gaan huilen als er doden vallen) en het Vlaams Belang nieuwe kiezers sturen, omdat de burger het beu is dat traditionele 'democratische' partijen niets aan het probleem doen en dan uit protest stemmen op de enige partij die het probleem wel aankaart. Waarom kijkt men dan vreemd op wanneer die partij in Antwerpen steeds blijft winnen? Ik ben die Belgische politiek zo zat, het is 1 ellende en je hebt het idee dat je stem gewoon verloren gaat, want ze doen toch wat hun het beste uitkomt: zakken vullen. Beste voorbeeld is de PS in Wallonië, doen alsof ze een volkspartij zijn die opkomt voor de armen, right, maar wel dure vila's, gouden douches in kabinetten en dikke BMW onder hun kont, hypocrisie op z'n best.
Maar gaat goed daar in Antwerpen, begint op wijken in Amerika te lijken.
Bron GVANachtelijke zoekactie zonder resultaat
Zoals het parket zaterdag al beloofde, werden zaterdagnacht de grote middelen ingezet om de daders van de dodelijke vechtpartij zaterdag op lijnbus 23 te vinden. Voorlopig blijft dat zonder resultaat. Dat zegt Guido Vermeiren van het parket in Antwerpen.
De 54-jarige treinbestuurder overleed zaterdag op een bus die van Luchtbal naar Het Zuid reed. De man was op weg naar zijn werk want hij moest zijn dienst als treinbestuurder van de Thalys beginnen. Op de bus maakte een zestal jongeren amok. Hij kwam tussen en moest enkele zware klappen incasseren. De man stierf even later. De jongeren vluchtten weg.
"We hebben heel de nacht doorgewerkt", zegt Guido Vermeiren van het parket in Antwerpen. "Voorlopig zijn er nog geen arrestaties. We hopen dat we vandaag snel zekerheid hebben". Een aantal mensen is wel ondervraagd maar voorlopig zonder resultaat.
De zes daders zijn jongeren tussen 18 en 21 jaar oud. Er is sprake dat het zou gaan om allochtone jongeren, maar het parket kan dat niet bevestigen tot zolang de daders ook effectief zijn opgepakt.
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
Bron GVASlachtoffer van busincident was treinbestuurder bij NMBS
[Afbeelding niet meer beschikbaar]
De 54-jarige man die zaterdagmiddag het leven liet na een vechtpartij op een bus van De Lijn, was een treinbestuurder op weg naar zijn werk.
Zaterdagmiddag was hij op weg naar het station van Antwerpen-Berchem om daar zijn dienst te beginnen. Hij zou een collega op de Thalys aflossen.
"Ik betreur ten zeerste dat een gewaardeerd medewerker het zinloze slachtoffer geworden is van gratuit geweld", zegt gedelegeerd bestuurder Descheemaecker.
De NMBS zal alle personeelsleden zo snel mogelijk via het interne systeem op de hoogte brengen van het overlijden van hun collega. "Waarschijnlijk zullen we op de dag van de begrafenis ook een of meerdere minuten stilte houden en er zal ongetwijfeld ook een delegatie van de NMBS op de begrafenis aanwezig zijn. Waarschijnlijk zal er maandag beslist worden wat we nog gaan doen", aldus de NMBS.
akiraC zei:Antwerpen....
Ik ga er niet meer graag heen, k*tstad.
martie zei:Hoezo staat er iedere keer op de bus? zaten ze op het dak ofzo van de bus? Of is het gewoon belgische taal?

Little Me zei:wij zeggen :
op de bus stappen , ik zit op de bus , op de bus naar huis , af de bus stappen
Gewoon een taalverschil denk ik . Dialect hé .![]()
okeLauw zei:drup na drup na drup.... totdat de emmer een keer vol is.![]()
