Oh Oh Iris
Advanced Bodybuilder
- Lid sinds
- 4 nov 2010
- Berichten
- 1.072
- Waardering
- 114
- Lengte
- 1m62
- Massa
- 69kg
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
De schaarse keren dat het voorkomt is het meestal omdat ik met een een of ander onbelangrijk onderwerp ga mee zitten neuzelen en eigenlijk niet genoeg geïnformeerd was maar gewoon lekker wilde mekkeren, ook wel eens leuk, draaien en draaien tot de ander gek wordt.
3 maart komt de evaluatie. Het essay over mijzelf weegt mee in de eindbeoordeling. Daarvoor eis ik een onmiddellijke stop op het commentaar geven op mijn toonzetting of vorm, deze mag alleen nog maar inhoudsgericht zijn, dank u.

Ik heb argumenten die zeker aan die criteria voldoen. Genoeg om de mogelijkheid te hebben de mensen met een negatieve attitude jegens Wilders overstag te laten gaan.
Geef nou eens toe dat je een troll bent.Volgens mij heb je nog nooit iemand hier weten te overtuigen Hardcore, zelfs mensen van dezelfde politieke geaardheid kunnen er volgens mij geen touw aan vastknopen.
“Wat grappig dan dat meningen zo kunnen verschillen, hé? Wij hebben een iets andere visie hierop. Ja, dat klopt, wij zeggen níet doen, maar wel om de volgende redenen. Laat ik voorop stellen dat het welzijn en het onderwijs van de jeugd in het algemeen in Nederland en ook de Almeerse jeugd ons zeer aan het hart gaat. Laten we dat even buiten kijf houden.
Maar wat wij hier echter zien is dat die toch wel subsidieverslaafde NPS met het geld van de Nederlandse burger de klimaathysterie in de hoofdjes van die kinderen probeert te stampen. Wij vinden dat toch wel hersenspoeling. Een beetje het linkse gedachtengoed dat er in gestampt wordt. Wij twijfelen er dan ook niet aan, aangezien de NPS er de initiatiefnemer van is, dat het Klokhuis ook gebruikt zal worden om de multiculturele geloofsbelijdenis aan zesjarigen te prediken. Nou goed, en dat eigenlijk allemaal over de rug van onze Almeerse kinderen. Als je al een huis neer wilt zetten dat educatief moet worden, leer ze dan eigenlijk een beetje wat de Islam voor invloed op onze samenleving heeft (…) Het is dezelfde omroep als die Kinderen voor Kinderen liedjes laat zingen waarin zevenentwintig keer Allah Akbar voorkomt!”
3 maart komt de evaluatie. Het essay over mijzelf weegt mee in de eindbeoordeling. Daarvoor eis ik een onmiddellijke stop op het commentaar geven op mijn toonzetting of vorm, deze mag alleen nog maar inhoudsgericht zijn, dank u.
heb je trouwens al een vriendinnetje, hardcoreNL?heerlijkheb je trouwens al een vriendinnetje, hardcoreNL?
