XXL Nutrition

[FAKER] Wat is me vet %? Stop miring

Status
Niet open voor verdere reacties.
Hahaha geweldig xD
 
Jij bent echt sick shredded! ;o hoop dat ik er ook zo bij sta als ik 19 ben, moet wel lukken als ik intensief doorgaa
 
Deze guy is NEP, A FAKE. God... Sluit dit dom topic aub en ban ts.
 
zijn al deze mensen nou echt zo dom dat ze de ts blijven complimenteren met zen fysiek die niet eens van hem is? kunnen jullie ook lezen?
 
ruilen ?
 
Zo wil ik er ook bij lopen over een paar jaar;) erg netjes kerel!

Wil je nog groter worden of wil je shredded blijven?
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #52
Bedankt iedereen, en ja ik wil shredded blijven en ja ik heb ook een voedingschema.
Vind het cool dat ik admirers hebben, erg lief moet ik toch zeggen.
 
Er komen steeds meer fake topics. Beetje triest om als iemand anders voor te doen.
 
even gereport aan Marc Fitt, is een gesponserd athleet en denk dat zijn sponsor niet zo blij zal zijn dat iemand foto's van zijn fysiek ript en zij zullen wel verdere stappen ondernemen naar ts
 
Zo wil ik er ook bij lopen over een paar jaar;) erg netjes kerel!

Wil je nog groter worden of wil je shredded blijven?

Zijn sommige mensen hier achterlijk en denken ze nog steeds dat TS de persoon op de foto's is... of kunnen ze niet lezen.


TS je bent een mong**l met je ik heb 'mirers'. Vast gepest op de middelbare school en zoekt nu aandacht door fake pictures te plaatsen. BAN.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Naar boven