- Lid sinds
- 23 aug 2004
- Berichten
- 4.829
- Waardering
- 0
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Psst, niet verder verklappen hoor, maar ook op ebay hebben ze een vrij uitgebreide zoekfunctie.pk zei:Dat valt opzich nog wel mee ja. Ik vind die ebay echt een onoverzichtelijke hoerensite. Elke keer als ik ergens naar zoek, dan krijg ik 1000 resultaten met dingen die ik totaal niet zoek en ongeveer 80cent kosten.
Wat een k*tsite![]()
EricR zei:Je hebt het over rode kruisjes, dus neem ik aan dat je de screen capture niet kan zien.
En nee een Nokia doet niet hetzelfde. GPS navigatie is leuk, maar die Edge305 heeft ook een onafhankelijke snelheidssensor op de fiets (als je signaal wegvalt) en nog wat andere functies die je mist bij een GPS navigatie systeem.
Ja, dat zal best wel, maar ik vind het zowiezo een hoerensite. Ik zal er wel niets van snappen denk ik...Centaur zei:Psst, niet verder verklappen hoor, maar ook op ebay hebben ze een vrij uitgebreide zoekfunctie.

met of zonder zadel?Testo zei:Wat is eigenlijk de hoogste topsnelheid die je ooit gehaald hebt op de fiets,Eric?

marz01 zei:harlopen met gps is ook al mogelijk:
http://www.hiking-site.nl/gps-koopgids/gps_koopgids_ontvanger.php/garmin_forerunner305
[Link niet meer beschikbaar]
ander merk:
http://www.hiking-site.nl/gps-koopgids/gps_koopgids_ontvanger.php/suunto_x9i
Testo zei:Wat is eigenlijk de hoogste topsnelheid die je ooit gehaald hebt op de fiets,Eric?
EricR zei:In een afdaling ergens in de 80 Km/uur, op het vlakke in de sprint 63 Km/uur. Beiden overigens op een mountainbike.

robocop zei:probeer datzelfde tochtje maar is in limburg kijken of je dan nog de 30 km gaat halen![]()
