Fitness Seller

Foto's van Liezzzje

Liezzzje

Novice
Lid sinds
20 jan 2015
Berichten
27
Waardering
1
Lengte
1m83
Massa
84kg
Biceps shot :)
Zal binnenkort eens "voor" foto's op de pc zoeken ook

uploadfromtaptalk1421955207734.jpg
 
bultje begint al wat door te komen :)
benieuwd naar de rest ook... hoelang train je al?
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #4
Een half jaartje ben ik bezig met gewichten, maar pas een dikke maand track ik wat ik eet en dus ook maar een maand aant cutten (met voldoende eiwitten). Onderarm vet is dus nog lang niet weg
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #6
Enjoy the process

Ik ben al eventjes ziek, dus energy level redelijk laag. Moeilijk om binnen de macro's te blijven (doe het wel hoor ;) ) Gisteren voelde ik me opgeblazen, puffy en bwèèk.

Toen dacht ik aan hetgeen een vriendin zei nadat ik haar mijn - erg ambitieuze - doelen vertelde. Ze herinnerde mij steeds te blijven genieten van het proces ook al is er de neiging alleen "eyes on the prize" te houden.

Dus nam ik enkele selfies om er eerlijk naar te kunnen kijken en te beseffen dat dit het beste is dat ik er ooit heb uitgezien. Een verleden van overgewicht, wel naar een "gezond BMI" gebracht, maar al jaren licht overgewicht. Nooit sterk geweest, nooit spier gezien. Nu zie ik eindelijk progresssss :)





K heb geen spiegel tot onder dus da's de beste die ik heb van mn benen



bathroom_selfie1.jpg


bathroom_selfie2.jpg


bathroom_selfie3.jpg


bathroom_selfie4.jpg
 
quads komen al door ;) Goed :thumbs:
 
Ziet er al goed uit! Mooie strakke buik!
 
mooi figuur heb jij :heart:
 
Goed van je dat je hebt besloten foto's te maken!
Helemaal top dat je zelf ook de progress ziet, dat motiveert weer.. Het gaat naar meer smaken, is het niet? ;)
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #11
Dankjewel allemaal voor de lieve reacties :)
 
Goed bezig dame, zet zo voort...
 
Terug
Naar boven