XXL Nutrition

Gewicht trekkerband

DeBoer

Cool Novice
Lid sinds
11 feb 2012
Berichten
33
Waardering
1
Lengte
1m77
Massa
75kg
Hallo dbb,

Ik zit er over na te denken een trekkerband te kopen om mn trainingsmateriaal wat uit te breidden, ze kosten namelijk niets en je kunt er aardig wat oefeningen mee doen. Hoofdzakelijk wil ik hem gebruiken voor tyreflips. Nu is mijn vraag: wat voor gewicht is handig met mijn huidige stats dl/sq/bp 130/110/95?

Gr tim
 
Je hebt wel erg lage stats als ik dat zo zie, waarom bouw je niet eerst even wat basiskracht op. Tyreflips is nogal belastend voor je pezen, het is ook niet zonder risico als je de techniek niet goed onder de knie hebt.

Realistisch een 200-250kg zou je mee kunnen trainen.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #3
Oke bedankt voor je advies. Het leek mij een leuke toegoeving, maar je hebt wel gelijk dat de stats nog wel een heel stuk hoger kunnen. Dan kan het altijd op termijn nog een keer.
 
Terug
Naar boven