AndroidHealthClinic

Ghostrider-**** Police

deze man is niet bang!
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #23
Volgens mij is die m3 nog eens opgevoerd ook,als je kijkt hoe hij wegrijdt en bijna uit het zicht van de motor verdwijnt.
 
Kan iemand de filmpjes van DvO nog herinneren? :D
 
Is ghostrider niet dood door een ongeluk?? Of heb ik dit nu echt zo verkeerd voor?
 
Is ghostrider niet dood door een ongeluk?? Of heb ik dit nu echt zo verkeerd voor?

ja en hij kwam uit zweden als ik me niet vergis. rijd tegen de 300 met zn moter. niet normaal. er zijn ook beelden van dat ie een burnout op een politiebureau parkeerplaats maakt en daarna komen er politieautos achter hem aan, ook wel vet om te zien.
 
hoe vaak is hij geflitst??
 
jij bent chil vandaag;)
zodra ik karma mag geven, krijg je gelijk;)

ps aub niet mijn fouten (SPELINGS EN GRAMMATICA)coregeren:D:D
 
Heb al zijn films, maar hij is gewoon weg gestoord, ben zelf motorrijder, maar 300km in de film tussen een vrachtwagen door rijden lijkt niet hard, maar je bent al gek als je dat met 200km doet. In het echt is het nog allemaal ff 10x erger. Hij kan wel rijden, dat zeker, maar hij is ook gestoord.
 
Ik rij zo eigenlijk ook wel eens op de motor.

Misschien gestoord, maar geeft wel een kick.

Ik heb alles thuis liggen van ghostrider
 
Ik rij zo eigenlijk ook wel eens op de motor.

Misschien gestoord, maar geeft wel een kick.

Ik heb alles thuis liggen van ghostrider
Ja jij maakt ook weelies met 200+ km/u terwijl je autos inhaald terwijl je word achternagezeten door politie terwijl je zonder kenteken rijd?

Sure
 
Terug
Naar boven