AndroidHealthClinic

Haaruitval :( ???

Ik heb eens op het flesje gekeken. Ingrediënten zijn:
minoxidil 2%
tretinoïne 0.025% (Vit A dus)
propyleenglycol
BF 5 10%
AQ DIST/PURIF EF 20%
ethanol 94 graden

Meer staat er niet op. Iemand met meer farmaceutische kennis mag altijd wat uitleg geven ;)
 
hela

ik kan me niet indenken dat minox iets kan doen tegen aga
en wat fina en duta betreft ligt het er ook aan welke as je wil gebruiken
zoals al eerder vermeld heb je bij primo en stano er niks aan om deze te pakken wat deze zijn al dht en zijn dus als een stadium te ver om het blokken ervan je zult meer baat hebben bij spiro en of fluridil denk ik
zit zelf ook met dat problleem van aanleg vandaar dat ik winnie en primo
niet pak
mvg wigger
 
Elmo zei:
DHT bestrijdt je met 5A-reductase remmers o.a. onder de namen Propecia en Proscar. Finasteride is de werkzame stof. Voor 30 Euro heb je 30ml a 5mg. Zat voor een gemiddelde kuur. Er zijn mensen die het jarenlang gebruiken en een veel vollere bos haar hebben.

@oestrogenen en Prostaat

Recent onderzoek heeft aangetoond dat de combinatie van hoge oestrogeenwaarden en hoge DHT-waarden de ultieme combi is (in negatieve zin) om prostaat vergroting te veroorzaken.

Waar kan je dat kopen? Heb op google gezocht maar kan het alleen maar vanuit het buitenland bestellen met een creditcard.
Ik neem aan dat dit ook helpt tegen haarbegroeiing op je lichaam.
Ik heb er namelijk best last van, vooral op me rug.
Kan je dit middel ook gebruiken buiten je kuren om? Om extra haargroei tegen te gaan?
 
tokkel zei:
Waar kan je dat kopen? Heb op google gezocht maar kan het alleen maar vanuit het buitenland bestellen met een creditcard.
Ik neem aan dat dit ook helpt tegen haarbegroeiing op je lichaam.
Ik heb er namelijk best last van, vooral op me rug.
Kan je dit middel ook gebruiken buiten je kuren om? Om extra haargroei tegen te gaan?

Check je PM.
Ja het helpt ook tegen haarbegroeing op je lichaam. Velen merken na een aantal maanden gebruik van 5-ar remmers minder lichaamshaar op.
 
Ik merk het ook tijdens het kuren dat wanneer ik na het douchen met mn handen door mn haar ga (droog haar), dat er haren uitvallen.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #26
skrewdrive zei:
Het was volgens de specialist de combinatie van de producten die zowel het androgene aspect tegenhielden als het haar opnieuw lieten groeien. Het was dus niet alleen minoxidil. Alleszinds het proberen waard vind ik.
@ muchomacho: ik heb hier een half jaartje geleden gewoon bij de apotheek 2% minoxidil gekocht. Dat flesje kostte me 15 euro en een beetje en ik kwam er 3-4 maanden mee toe. Duur? Nee dus.

nou ik haalden bij de apotheek 50 ml en ik betaald 45 euro !! dus dat scheelt wel even
 
Das wel duur,is het misschien hoger gedoseerd ofzo?
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #28
bartman zei:
Das wel duur,is het misschien hoger gedoseerd ofzo?

Nee dat niet ,Ik weet ook dat je het in merknamen hebt en dat is nog duurder .
Gaat maar is kijken bij een apotheek Daar zijn verschillende merken .
Die ik kocht was van de apotheek zelf en werd in een flesje gevuld .
 
Is inderdaad wel veel dan en zeker om zelf samengesteld te zijn,zal maar best wat informeren als ik ervoor ga zien.
 
Terug
Naar boven