- Lid sinds
- 8 okt 2009
- Berichten
- 14.309
- Waardering
- 1.374
- Lengte
- 1m65
- Massa
- 95kg
- Vetpercentage
- 10%
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
En alsof dat niet genoeg is heeft hij in zijn sig staan dat vragen per PM mag, maar vervolgens beantwoord hij geen enkele vraag![]()
er staat toch ook nergens dat hij ze beantwoord? Je mag m pmen met vragen, staat niks over antwoorden
obv troll
was inderdaad al meerdere keren gezegt. Ik PM wel gewoon terug hoor, mits het over normale zaken gaat zoals bb etc.
voor onzin heb ik geen tijd.
Maar, joopie kent zijn plek ondertussen wel haha.
Dat is 28 kg spier binnen 2.5 jaar, doe dat maar eens na "jopie".Hallo dbb'ers,
Ik ben nieuw op het forum, heb ruim de moeite genomen om de faq en sticky's door te lezen, maar ben er nog niet helemaal achter.
Ik ben deze week begonnen met fitnessen, 3 á 4 x per week, wil voornamelijk aan mijn lichaamsbouw werken, wil wat meer massa kweken, kracht oefeningen, lichamelijk goed eruit zien.
20 jaar
1.90 lengte
63 kilo
? % bf

worst en poesjes, daar ben ik altijd voor in.
Groetjes bartje XX
Nog altijd geen idee wie jij bent , dun care .
95% van DBB doet hem wsl als iemand anders voor aka Sava
Nog altijd geen idee wie jij bent , dun care .
95% van DBB doet hem wsl als iemand anders voor aka Sava

