Bullshark
Huge Freak
- Lid geworden
- 5 mrt 2022
- Berichten
- 7.955
- Karma
- 6.702
- Lengte
- 1m76
- Massa
- 93kg
- Vetpercentage
- 12%
Zal er aan denkenZorg dan maar dat die stampers ook vastzitten, want met zulke bewegingen trapt ze zo je lampje uit.
Zal er aan denkenZorg dan maar dat die stampers ook vastzitten, want met zulke bewegingen trapt ze zo je lampje uit.
Woon je vrijstaand?Zal er aan denken![]()
Baan zes is veel efficiënter en gaat dus winnen.
Het is een beetje hetzelfde als gangrape.Baan zes is veel efficiënter en gaat dus winnen.
YupWoon je vrijstaand?
Dan hoeven we het daar niet over te hebben.
Savage meme's or get the fuck outZo’n collega die altijd tiktok filmpjes laat zien rete irritant
Dit helptZo’n collega die altijd tiktok filmpjes laat zien rete irritant
![]()
Atlantis Royal Hotel Reportedly Paid Beyoncé $24M For A One-Hour Dubai Performance
Ahead of Beyoncé’s hour-long performance in Dubai — taking place at Atlantis The Royal — on Jan 21, videos have been circulating online of what looks to be her sound check.news.yahoo.com
Hoe gaat zoiets met de belastingdienst in usa?
Ooo da mag nieZal ze heus niet betaald krijgen anders dan op een rekening op een niet nader te noemen belastingparadijs. Dus ik gok dat de IRS in USA hier niets van zal zien.
Ze wordt betaald met Beyonce tokens.Zal ze heus niet betaald krijgen anders dan op een rekening op een niet nader te noemen belastingparadijs. Dus ik gok dat de IRS in USA hier niets van zal zien.
Heb je die ook gekocht ?Ze wordt betaald met Beyonce tokens.
Nee, ik heb nooit vreemde altcoins gekocht.Heb je die ook gekocht ?
Dat zal idd naar een shell company gaan in een belastings paradijsZal ze heus niet betaald krijgen anders dan op een rekening op een niet nader te noemen belastingparadijs. Dus ik gok dat de IRS in USA hier niets van zal zien.
Technisch gezien niet strafbaar of het juist is ,is een ander verhaalOoo da mag nie