- Lid sinds
- 1 mei 2012
- Berichten
- 13.371
- Waardering
- 22.485
Er zal altijd een Britse toerist zijn die het er een hel voor je maakt...
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Er zal altijd een Britse toerist zijn die het er een hel voor je maakt...
Heeft stremrecht en zou kinderen mogen krijgen.

Mooi hoe je ontvangt zegt en niet verdient.

Mooi hoe je ontvangt zegt en niet verdient.
Ik vind hem eigenlijk te perfect overkomen. Zal vast wel ergens een heimelijke cokeverslaving hebben of slaat zn wijf ofzo. Bestaat gewoon niet hoe hij zich profileert.
dat dere hokjes 
DWDD harkt wel rond de 60k of misschien nog meer aan reclame inkomsten binnen. Per uitzending. Dit komt door het gemiddeld aantal hoge kijkers. Omdat dit al zo lang duurt kan je best zeggen dat Matthijs daar een groot aandeel in heeft. Hoe groot is onmeetbaar. Maar de vorige presentatoren bakte er niets van. Hoeveel aan inkomsten DWDD zou mislopen wanneer Matthijs vertrekt is niet te zeggen maar stel het scheelt een ton per maand. Dan nog heeft hij met het verschil ruimschoots zijn salaris al gecompenseerd.

Een blok rondom DWDD van 30s kost 3k (gemiddeld 1.5 miljoen kijkers). Een blok van 30s bij 30% minder kijkers kost 2500 (1 miljoen kijkers). Er zijn tien tot twaalf reclame's voor en na de uitzending (60-70k per uitzending).Wij hebben eind augustus een campagne gestart met de Ster voor een 25s durend reclame item. Zo groot is het verschil niet met de rest, prime time![]()
Een blok rondom DWDD van 30s kost 3k (gemiddeld 1.5 miljoen kijkers). Een blok van 30s bij 30% minder kijkers kost 2500 (1 miljoen kijkers). Er zijn tien tot twaalf reclame's voor en na de uitzending (60-70k per uitzending).
Punt is als je puur hierop zou afgaan Matthijs de schatkist meer oplevert dan kost.
Ja dat is ook logisch. Alleen wordt er heftig gereageerd op het salaris van Matthijs omdat de publieke omroep hem, en een aantal anderen, een andere status toekent waardoor hij meer dan de MP kan ontvangen.Ja dat is ook een logisch punt toch, geen bedrijf dat iemand meer gaat betalen dan die oplevert, althans niet voor lang.. Dat is niet houdbaar en al helemaal niet te rechtvaardigen (if at all) bij een publieke omroep.
Ja, maar omdat je dat bij hem een beetje kunt berekenen betekend imo niet dat je dan zomaar zou moeten afwijken van de balkenendenorm.
Wat een farce is dat eigenlijk gebleken.. Ook totaal onhoudbaar in bepaalde sectoren zoals bij de banken. Voor goed personeel moet je nu eenmaal goed betalen. Een communistische regel in een zogenaamde democratie.Ja dat is ook logisch. Alleen wordt er heftig gereageerd op het salaris van Matthijs omdat de publieke omroep hem, en een aantal anderen, een andere status toekent waardoor hij meer dan de MP kan ontvangen.

