Fitness Seller

Sticky Het Pauper Topic


Foutje bedankt
 
Alleen ik kan ruzie krijgen bij het stemmen 🤣🤣
 
Hoe dan? Heb je iemand uitgescholden voor D66-stemmer?
Bij binnenkomst stond daar iemand ZONDER mondkapje mij de regels uit te leggen. Dat ik mijn handen moest wassen etc. Dan kan ik het niet laten haar er even op te wijzen dat ze de regels zelf ook niet naleeft en ze te oud en dik is en dus behoort tot de risicogroep.
 
Aanradertje dit:
In Limburg wordt nog topless in de zon gelegen!

Hebben ze daar nog nooit van kanker gehoord? (dit is een grap omdat Tokkies veelal het woord kanker in iedere zin kwijt kunnen)
 
Aanradertje dit:

 
Mijn Latijn is een beetje verwaterd, sorry.
Het was een grapje, een variatie op het bekende 'tu quoque Brute', maar dan met wat spelfouten waardoor het een meer als Tokkie klonk en het ander meer als een zekere naam.
 
  • Like
Waarderingen: BB_
Zijn er wereldwijd nog meer volkeren die schelden met kanker of zijn wij de enige?
 
Ik kan me een interview herinneren van een Feyenoordspeler uit Zweden, die echt diep verontwaardigd/verbaasd was dat wij ‘kanker’ als scheldwoord gebruiken in allerlei verschillende contexten
En terecht, het slaat werkelijk helemaal nergens op.
 
Terug
Naar boven