- Lid sinds
- 14 jun 2012
- Berichten
- 1.227
- Waardering
- 115
- Lengte
- 1m77
- Massa
- 75kg
Ik heb ook aardig wat versleten, weet ze niet allemaal meer maar welke ik nog weet zal ik eens proberen op te sommen. Net als hierboven voornamelijk vroeger voordat de meeste touchscreens kwamen vaak een ander mobieltje gehad gekocht/verkocht en idd vaak door 50/50 te zijn of winst te behalen.
Eerste telefoon was trouwens zo'n grote Bosch met een dikke antenne boven op, daarna voor zover ik weet een Alcatel, Samsung c100, Sony Ericsson k750i, Nokia 6100, n73, n93i, e70, e50, LG Prada, HTC touch hd, Blackberry Bold 9700, iPhone 3g, 4 en nu 4s.
De Nokia 6100 en e50 werken nog steeds, de Blackberry is overleden en de rest heb ik niet meer op de iPhone 4s na. Moet zeggen dat ik kwalitatief het meest tevreden ben geweest over mijn Sony Ericsson k750i (toen de beste camera telefoon), de Nokia's en de iPhone. Heb zelf Android nog nooit geprobeerd en denk dat dat ook wel zo blijft, helemaal gezien de huidige trend valt het mij op dat alle 'Mobiele' telefoons weer steeds minder mobiel worden en zoals vroeger op ten duur alles zo klein mogelijk moest wordt nu alles weer groter.
Deze heb ik ook gehad. Beste telefoon die je kon kopen in die tijd en voor een klein prijsjé dan nog ook. Jammer dat na 1.5 a 2 jaar die joystick k*t begon te doen.. Daarom heb ik hem ook MOETEN vervangen..

)
):