Fitness Seller

Milkshake's next cover model

Waar zijn de seminudes? Aan de hand daarvan bepalen wij of je nudes mag laten zien.
 
Wat een vreemd anusspeeltje heb jij vast seg.
 
Ben er ook nog niet helemaal over uit.. Ik denk ook dat foto's in lingerie mij wel kunnen doen besluiten of ik je zou likken of niet. Mag via karma of pb.
 
Quid pro quo
 
Facebook...
 
geef ff karma, dan doe k het wel
 
AIR & Paradiso zijn een unieke samenwerking met elkaar aan gegaan door een gloednieuw, liberaal festival te organiseren. Op zondag 20 juli 2014 vindt voor de derde keer Milkshake festival plaats in het Westerpark in Amsterdam.

Wat gebeurt er als de unieke Free Love & Tolerance Policy van twee van de grootste clubs van Amsterdam in een blender gaat, samen met een dosis liberalisme, kunst, cultuur, entertainment en creativiteit? Milkshake festival is ontwikkeld vanuit de gedachtegang ‘Niets moet, alles mag’ en laat zien dat entertainment, muziekkeuze, kledingkeuze en status niets met coïtusualiteit te maken heeft.

200.gif
 
Wow goed speurwerk zeg !
Haar naam stond ook niet bij het facebook berichtje ofzo....
 
Duh, met de fee kaart doelde ik puur op d'r gebruikte e-mailadres dipshit.

Verder goed speurwerk? Verre van, ik ben een debiel met computers.

Maar vraag/aanbod en algemene dbb-praktijken, het leek mij verantwoord;).

Zak er verder maar in weg, want ik ben heel boos enzo!
 
Ik heb nooit meer mijn nudies ontvangen :(
 
Lol ik ken haar
 
[Afbeelding niet meer beschikbaar]

De t*ring, wat een biceps.



Heb natuurlijk op haar gestemd, zij lift tenminste.
 
:roflol: 3 "modellen". Jij bent average at best en van die andere 2 krijg je braakneigingen
 

Soortgelijke topics

Terug
Naar boven