MuscleMeat

occasie wagen

Suicide Sid

Freaky Bodybuilder
Lid sinds
7 apr 2005
Berichten
5.288
Waardering
252
Beste mensen


Ik ben op zoek naar een auto, want in december/januari trek ik in mijn pas gekocht appartementje, ver van het werk en ouders, dus heb ik een wagen nodig.

Ik denk dat een 2de handsje het beste past gezien de huidige leningslast en het budget dat rond december beschikbaar is (4500€ max).

Een collega doet haar goed onderhouden 1.1 peugeot 206 benzine 110.000km bj 2001 weg, en ik vroeg me af wat volgens jullie de waarde zou zijn van dat autootje.

Ik sta ook open voor andere voorstellen uit Vlaams Brabant. Ik wil wel een goed onderhouden wagen met een volledig onderhoudsboekje en hij moet gekeurd worden.

Of als iemand ergens iemand kent uit VL-Br die haar/zijn wagen wil wegdoen, of iemand heeft een leuk zoekertje gezien, mag het ook meegdeeld worden.

Ik ben ook een noob op vlak van wagens dus elke tip/hint waarop ik moet letten, of waar ik zeker rekening mee moet houden is ook welkom.


mvg
 
Audi 80 station heb ik in de aanbieding voor 800 euro!

3 ton gelopen, en je hoeft slecht 1 liter olie om de 1000km erin te pleuren.
 
hoeveel km's ga je dagelijks moeten rijden

een 1.1 is niet persé zuiniger dan pakweg een 1.4 hoor
veel hangt van je rijsT af.

en de huidige marktwaarde voor de 206, draait rond de 2000euro.
 
Laatst bewerkt:
Ik ben niet bekend met de autoprijzen in België ;)

In NL overigens ook niet, omdat ik er enkel op let wanneer ik een nieuw barrel nodig heb :D
 
Mooi golfje 4 tdi ;) die koop je wel voor rond de 4000
 
Kun je gewoon opvragen wat z'n auto gelopen heeft met NAP.

---------- Toegevoegd om 13:50 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 13:49 ----------



Nix mis mee ;) En het komt uit dezelfde fabriek als audi ;)

:rolleyes:En hoeveel van die golfjes 4 tdi, hebben een NAP pas?
 
Kan je bij elk rdw erkend bedrijf. Tevens kan je ook via internet z'n nap pas voor 3 euro kopen, en hiermee de kmstand controleren.

Ga maar eens op internet zoeken, als jee golf 4 tdi pakt, heb je 9/10 keer géén NAP pas erbij zitten. Los daarvan heb je die wagen gewoon niet voor 4000€, en zeker niet met een Kmstand onder de 200 000km:D
 
Ga maar eens op internet zoeken, als jee golf 4 tdi pakt, heb je 9/10 keer géén NAP pas erbij zitten. Los daarvan heb je die wagen gewoon niet voor 4000€, en zeker niet met een Kmstand onder de 200 000km:D

vergeet niet dat in belgie de auto's goedkoper zijn dan in NL
een golf 4 diesel met minder dan 200.000km vind je in belgie wel voor 4000euro hoor ;)
 
Was na aanleiding van de post van Subzero (die uit NL komt)
 
Verradelijke is alleen dat je, hoeveel olie ook, altijd een schietgebedje doet of die de 1000km extra nog wel haalt?

Maar dat was dan wel al 300x gelukt :D

---------- Toegevoegd om 16:05 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 16:03 ----------

Op speurders.nl en marktplaats.nl kun je een aardige indruk krijgen van de marktwaarde.

Op autotrader.nl staan hoofdzakelijk dealers en handelaren die altijd duurder zijn dan een particulier.
 
Terug
Naar boven