RobbertK
Ripped Bodybuilder
- Lid sinds
- 26 sep 2007
- Berichten
- 3.512
- Waardering
- 148
Het zal mij eerlijk gezegd een worst wezen hoe een dier geslacht wordt, maar ik geef de voorkeur aan efficiëntie (en daarmee de besparing van tijd) boven het urenlang laten doodbloeden van een beest.
Urenlang? Is heel snel gebeurd hoor. De standaard slachtmethode in de normale slachthuizen is precies hetzelfde, enige verschil is dat er bij ritueel slachten geen pin de schedel in wordt geschoten.

..
Nee hoor, god is echt. Alleen door die t*fus eva zitten we hier. Dit is ook de reden dat vrouwen minderwaardig zijn, god strafte het vrouwelijke geslacht omdat eva die vrucht at. Daarnaast leefden er in het paradijs ook dino's maar die stierven na de zonnevloed uit omdat ze niet op de ark van noach pastte. Eigenlijk was noach ook een racist want kleine dino's kwamen ook niet op zijn ark 


