Fitness Seller

Planning: Test e + winny kuur, Finasteride?

  • Topic Starter Topic Starter
  • #21
Zal ik toch maar ff reageren hier...

Ik ben ondertussen bezig met de test e. Ik heb roa achter de hand voor als ik erge acne krijg, dit zal pas in de nakuur komen denk ik maar ben liever goed voorbereid. Daarnaast slik ik elke dag 10gram vitamine b5 verdeeld over 2 dosissen.

De finasteride heb ik niet, gewoon omdat bij aas nu eenmaal mogelijke sides zitten. Deze heb je te accepteren. Ik denk dat ik voor vele spreek als beginners eerst alles zoveel mogelijk proberen te beperken, het is een stap waar je overheen moet.

Daarnaast weet je niet wat een bepaalde soort AAS doet als je er zoveel bij pakt.

Mijn vragen zijn iig beantwoord.
 
Ik zou het natuurlijk doen k*t dat je misschien wat meer acne krijgt maar weet je wel dat dat gebeurd,nisschien gebeurd er nu wel helemaal niks maar loop je wel allerlei dingen te slikken tegen acne wat je gains misschien tegenhoud.En als je erwel last van hebt weet je dat voor je 2e kuur.
Suc7
 
Terug
Naar boven