pega
Dutch Bodybuilder
- Lid sinds
- 28 nov 2005
- Berichten
- 497
- Waardering
- 0
Degenen die zich opgegeven hebben. En niet mee doen, maar te lui waren om ff de moeite nemen om zich niet af te melden. Staan genoteerd.
En het kan zijn dat ze volgend jaar merken dat het toen niet zo handig was..
Het is altijd goed om je op tijd en eventueel voor meerdere wedstrijden op te geven. Het kan altijd zijn dat door welke reden je dan ook niet mee kan doen.
Maar doe dit niet kort ervoor. Dit i.v.m. eventuele shirt sponsoren. en andere organisatorische dingen...
Als je een goede reden zoals blessure of erger een sterf geval en niet mee kan doen zal niemand er ooit wat van zeggen. Maar niet afzeggen is lui, lam, laf en zeer oncollegiaal!!!
Wat kan je het toch altijd weer lekker direct formuleren......

nou ik probeer niet lui, laf, lam of oncollegiaal te zijn...en ga het morgen gewoon proberen haha


In belgie wou de NSMB ook iets organiseren in de trend van een kleine boete per wedstrijd die je niet op tijd / met geldige reden kwam opdagen.