XXL Nutrition

Teveel drugs kan schaden....

sjeez, echt eeuwig zonde........
 
Mooie foto's, tja het is die leeftijd he.
 
zo n wijf moet je in de fik steken....totaal nutteloos voor de maatschappij :D
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #25
Doe dan eerst even die bebaarde, stinkende zwerfertjes die op de hoek van elke grote supermarkt staan, bier drinkend en moeders met kinderen en ouderen intimiderend, uitscheldend, trappend en duwend...ik heb een héél harde mening gekregen over die mensen.

Toppunt van nutteloosheid die lui.
Maar aan het einde van de maand...staan ze stinkend aan het loket van de SD om hun uitkering op te halen dis is bijeen gebracht door de mensen die ze dagelijks naschreeuwen en schoppen.

Opruimen die handel.
 
er is werk voor iedereen als moest je aan de band staan of fruit plukken of de h**r spelen !

werken godver !
 
JUIST !!!

werken lazyass
luie varkens

:D
 
Die rottige crack ook altijd he
 
U kunt allen uw sollicitatiebrief schrijven naar onderstaand adres:
Keilenweg Rotterdam
 
Heb genoeg meegemaakt met die lui, maar op de een of ander emanier zit er vaak ook en heel verleden achter. Tuurlijk tegenwoordig gebruikt iedere crimineel die k*tsmoes maar laten we eerlijk zijn de huidige maatschappij en opvang is van dusdanige kwaliteit dat dit soort mensen of mensen die in dit milieu drijgen weg te zakken niet of nauwelijks hulp krijgen om terug te keren ij maatschappij. Maar desalnietemin op het moment dat ze overlast veroorzaken---> kick ass!
 
dude je weet toch als je begint met crack of heroine dat het meestal niet goed met je afloopt
is niet ff een jointje of pilletje in het weekend ....
 
Terug
Naar boven