Fitness Seller

Uitslag zaadtest

Is het relevant om een zaadtest te doen als 'hobbykuurder' = 1 a 2 kuren p/j waarbij je off gaat + nog niet op het punt bent gekomen om kids te krijgen?
 
Is het relevant om een zaadtest te doen als 'hobbykuurder' = 1 a 2 kuren p/j waarbij je off gaat + nog niet op het punt bent gekomen om kids te krijgen?

Zou je voor jezelf een keer kunnen doen maar niet mbt het kuren. Uiteindelijk herstelt het toch weer ten alle tijden dus maak je je daar maar geen zorgen over. Tenzij je natuurlijk bepaald van ik wil nooit meer off gaan maar dan kun je beter je zaad laten invriezen.
God zij dank hebben we ook nog hcg en hmg :)
 
Hoe lang is jouw langste kuur ooit @skydirk ? Ooit blasten/cruisen gedaan en achteraf nog vruchtbaar?
Weet ik niet. Heb het twee keren laten meten. 0 zaadcellen na 6 maanden TRT gebruik en drie maanden later was het al veel beter maar nog niet optimaal. Daarna nooit meer laten meten want ik had helemaal geen kinderwens maar het was zuiver uit interesse. Da's inmiddels meer dan 10 jaar geleden.
 
Terug
Naar boven