MuscleMeat

wat drinken

Niet zeuren en gewoon water drinken.
 
Lijkt mij niet zo gezond, er zit "acesulfaam K" in, bij een studie met P53 muizen is geconcludeerd dat deze stof wel carcinogeen is voor mannetjes, maar niet voor vrouwtjes.

http://en.wikipedia.org/wiki/Acesulfame_potassium#Safety

http://nl.wikipedia.org/wiki/Acesulfaam-K

https://forum.bodybuilding.nl/attachments/ehp0114-a0516b-pdf.662021/

Je weet dat in de eerste alineas van het artikel al een stuk of 5 reden staan waarom het experiment poep is en niet significant?
 

Bijlagen

Water met een scheutje K.C.
 
gewoon water drinken. Probeer verschillende merken van water als je niet graag water drinkt, ik vind dat er toch kleine smaakverschillen tussen verschillende merken zitten. Misschien dat er een merk is dat je wel lekker vindt? Anders gewoon kraantjeswater, cheap en smaakt ook goed vind ik
 
Water leren drinken. Het went na een tijdje
 
Inderdaad, desnoods drink je bruisend water, maar dat raad ik niet meteen aan.
 
Vooral Spa rood, koffie en groene thee
 
plat water (Spa blauw) met stukje limoen of scheutje appelazijn... kruidenthee, Nespresso, Duvel
 
crystal clear.. of dat variant van de lidl.. 1 kcal!
 
Gewoon water, wil je af en toe eens wat anders:
3/4 water. 1/4 sprite zero en een paar druppels citroensap :D
Slimpie siroop
 
Melk!!! Of je moet beachboy (willen) zijn
 
Thee helpt heel erg tegen de dorst. Ik drink zelf altijd groene thee en mineraalwater van de lidl (9liter 2 euro). Je went er vanzelf wel aan, en het wordt beloond :)
 
Hoe kan je water nou niet chill vinden ???. Citroen in schijfjes snijden en per glas een schijfje erin leegpersen. Heb je toch een gezond drankje.
 
Gewoon kraanwater zonder iets erin of wat dan ook, na een paar dagen 3 of 4 liter drinken vind je het nog lekker ook
 
ik drink zelfs soms water uit verveling...
 
Terug
Naar boven