XXL Nutrition

wat kost een laptop?

Lol

Koop geen laptop met een intel grafische kaart ...
Want?

Als je niet van plan bent om programma's te draaien die een videokaart eisen maakt dat echt geen reet uit.

Buiten dat ontkom je er niet aan als je weet hoe de Architectuur eruit ziet van de 2de generatie Sandy Brigde processoren.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #62
hoe dan ook is het toch te laat, uurtje geleden besteld en betaald:)
 
Voor 500 a 600 euro heb je een goede, degelijke laptop.
 
Ik heb een Acer laptop en ben ontevreden. Prestaties vallen tegen, accu was binnen 1 jaar "kapot" (kan 1 minuut zonder netstroom), de media besturingsconsole werkt de helft van de tijd niet en er zit een cursorbug in (ben je aan het typen schiet hij opeens 3 regels omhoog en voor je het door hebt heb je de helft van je zin verdoet... Nooit meer Acer :roflol:
hahahah had echt PRECIES hetzelfde.

overigens goede keuze hoor angelus ;)
 
medion is ook maar crap, deze is een medion van de aldi en niets dan shit mee gehad de voorbije 4 jaar:o (plus die kost 700 euro in de aldi, veel te duur)
hehe had vroeger ook eens een medion gekocht in de aldi, echt man grootste brol ever. constant problemen met die ventilator, koeling & beeldresolutie.
 
  • Topic Starter Topic Starter
  • #66
nieuwe laptop binnen, hij is best awesome. gaat alleen wat moeite kosten om qwerty weer gewoon te worden:o
 
Terug
Naar boven