Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ailurofobie?
Dat soort meevallers heb ik nou nooit, zelfs een zomer-GVT en sportschoenen zijn voor eigen rekening. Onlangs nog wel een contract van heel veel M € onderhandeld en na fikse kortingen te hebben bedongen deze afgesloten, maar verwacht maar niet dat ik daar 1 cent van terug zie op mijn rekening.1250 euro uit gegeven op kosten van defensie om kleding voor noorwegen te kunnen kopen. Blijkt nu ineens dat ze wel een "deel" aan kleding kunnen verstrekken heheh.
Ook nog een leuk gps horloge van kunnen kopen.
t*ring; ik zit warm en droog op kantoorIs ook de eerste keer dat ik niet verneukt word hoor , Bert. Vorig jaar naar polen met -25 zonder extra kleding...3 man een teen kwijt. En hoopjes met frostbite en frostnip.
Gnk kwam even langs om een busje talkpoeder pel pek te verstrekken, ze hadden niks anders. Mafkezen wilden zelfs nog dat we een wateroversteek maakten.
.Gefeliciteerd.

Proficiat! Weegschalen zijn de beste

Ik ben 0,3 kg afgevallen gedurende mijn gehele all-in vakantie.![]()

Na weekendje rust vandaag een heavy backsessie gehad. Na de training Mass gainer met 1 scoop animo en creatine, en voelde me weer full!
Dat ik Chuck Yeagers air combat op dosbox aan de gang heb gekregen. Een flightsim uit 1991, het spel was iets meer dan 1mb groot maar geloof ik. Was even geknutsel om de resolutie en geluid goed aan de gang te krijgen maar ik heb het voor elkaar gekregen op windows 10. Kan nu eindelijk het spel spelen wat ik vroeger jarenlang heb gespeeld. Meer nog dan Doom1.


Zeker, ik ook
. En als ze dan ook nog een mooi gewicht aangeven is helemaal mooi. 
dat wil ik graag ook weten , welke dame hing vandaag met haar lippen aan je aas snikkelCongratz.
Met al dat gevreet van je?
Who cares bro, waar blijven de ongeloofwaardige wijvenverhalen?

Bedoel je niet gynopomp
?
