- Lid sinds
- 27 aug 2011
- Berichten
- 4.070
- Waardering
- 3.897
No whey?!Ik ben 3e uit mijn regio met 13 bestellingen. Best triest als ik er zo overna denk 😂
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
No whey?!Ik ben 3e uit mijn regio met 13 bestellingen. Best triest als ik er zo overna denk 😂
En nog steeds 62kg 😛Ik ben 3e uit mijn regio met 13 bestellingen. Best triest als ik er zo overna denk 😂
Binnenkort maar aan renee vragen of ik gratis entree heb in zijn gym 💁Ik ben 3e uit mijn regio met 13 bestellingen. Best triest als ik er zo overna denk 😂
Drinkt u veel alcohol ?
Als hij z'n fruit te lang laat liggen en laat gisten.
Dagelijks een kletske.
Aangezien ik echt jacked AF ben heb ik best veel sport kleding die niet meer past. Deels nieuw, deels bijna nieuw, deels gedragen. Wel alles in nette (gewassen/schone) conditie.
Is iemand die er hier interesse in heeft dan open ik een topic waar ik van alles een foto maak. Maten variëren per merk maar ik kan wel inschatten of het je wel/niet past. Alles is gratis, verzend kosten betaal jij.
Merken van oa gasp, animal, tbjp, vintage genetics en meen nog wat onbekende merken.

Ik heb hier wel interesse in is dat een beetje maat L - XL ? 😁Aangezien ik echt jacked AF ben heb ik best veel sport kleding die niet meer past. Deels nieuw, deels bijna nieuw, deels gedragen. Wel alles in nette (gewassen/schone) conditie.
Is iemand die er hier interesse in heeft dan open ik een topic waar ik van alles een foto maak. Maten variëren per merk maar ik kan wel inschatten of het je wel/niet past. Alles is gratis, verzend kosten betaal jij.
Merken van oa gasp, animal, tbjp, vintage genetics en meen nog wat onbekende merken.
(Je moet wel 1x bw kunnen benchen anders gun ik het je niet)
ik open later wel een topic met fotos. Maten zijn denk meeste L, maar het scheelt per merk hoe L valt. Het is voor gewicht 80-90kg 175/185cm lengte beste pasvorm.Ik heb hier wel interesse in is dat een beetje maat L - XL ? 😁
Ow perfect 🤩ik open later wel een topic met fotos. Maten zijn denk meeste L, maar het scheelt per merk hoe L valt. Het is voor gewicht 80-90kg 175/185cm lengte beste pasvorm.
Doe maar topic dan.ik open later wel een topic met fotos. Maten zijn denk meeste L, maar het scheelt per merk hoe L valt. Het is voor gewicht 80-90kg 175/185cm lengte beste pasvorm.
Tuurlijk niet want hij word nog groter en groter. Die stopt niet met groeien hoor. Dat is toch wat we allemaal willen? Fucking huge worden.Doe maar topic dan.
Als het dan nu te groot is, .... Dan groei je er straks toch weer in ?
Haha te korte vrouwen ja🤣 dat heeft toch zijn voordelen🤔Dat ik op tijd thuis ben.
Kom op het moment ook alleen maar te korte vrouwen tegen, of getrouwde. En daar trap ik niet weer in.
Met een beetje geluk knal ik er straks nog een goede training uit. Verder zal het wel een rustige zondag worden.
6~7
![]()
