- Lid sinds
- 9 dec 2005
- Berichten
- 23.982
- Waardering
- 3.522
Wie staat er allemaal op je negeerlijst? En waarom?
[Link niet meer beschikbaar]
[Link niet meer beschikbaar]
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
DutchBodybuilding.com Bericht
Sorry Big T is een moderator of adminstrator en het is niet toegestaan om deze te negeren.

)Het ding met de negeer optie is (mede) dat mensen het vooral gebruiken om te zeggen van 'hehe ik ben jou lekker aan het negeren', zo blijkt ook weer vaak uit zo'n topic. Kunnen die stumpers toch nog even zeggen van 'eh hallo, ik ben jou aan het negeren, het is even dat je het weet'. Het is geen negeren maar eerder een statement van 'jij moet doodgezwegen worden' en door middel van er een topic over te openen polsen we nog eventjes wie er nog meer vinden dat bepaalde personen doodgezwegen moeten worden.
Verder heb ik alleen Mc.Chick, Sculpture en Hardcorebuilder er op staan als je het toch wilde weten.

Hahaha nice try om T proberen te negeren.Angelus: omdat hij naar poep stinkt
edit:
(T, zie je de spelfout?)

Edit: Sinds vandaag onze houtenklaas met zijn internetvervuiling en Marky.

Hoe zit dat als je iemand erop hebt staan dan? Zie je dan gewoon helemaal geen posts/topics/quotes meer van diegene?
dan staat er gewoon bij zijn/haar post een leeg vakje met als 'antwoordtitel' deze post is niet zichtbaar voor jou omdat ... in jouw negeerlijst staat.
super irritant + quotes van de persoon zijn gewoon zichtbaar voor je => nutteloze functie dus
Dat is dus niet meer. Sinds kort zie je gewoon helemaal niets meer. De post wordt gewoon helemaal overgeslagen alsof die niet bestaat. Wat een verademing!dan staat er gewoon bij zijn/haar post een leeg vakje met als 'antwoordtitel' deze post is niet zichtbaar voor jou omdat ... in jouw negeerlijst staat.
super irritant + quotes van de persoon zijn gewoon zichtbaar voor je => nutteloze functie dus
Hoezo zijn quotes dan weer wel zichtbaar? Beetje halfbakken optie.
Dat is dus niet meer. Sinds kort zie je gewoon helemaal niets meer. De post wordt gewoon helemaal overgeslagen alsof die niet bestaat. Wat een verademing!
Het is wel zo dat je nog steeds een quote kunt lezen, maar dat komt zelden voor.

Mc.Chick lijkt me er ook zo eentje die dan toch af en toe zichzelf uitlogt om de berichten van zijn zwarte lijst te kunnen lezen om daarna weer in te loggen en zichzelf wijs te maken dat hij ze nog steeds keihard aan het negeren is.

Hond! Moest dat nou?


