- Lid sinds
- 9 okt 2002
- Berichten
- 9.198
- Waardering
- 51
- Lengte
- 2m
- Massa
- 110kg
.... no offence ouwe, maar voor het WK schreeuw je dat het voetbal je gestolen kan worden, tijdens het WK en zeker nu er wat sensatie is blijf je doorgaan met tegen de sport te schoppen (zonder intentie de bal te raken).EricR zei:Wel grappig dat Materazzi wordt verguisd terwijl toch echt die malloot van een Zidane volledig door het lint ging. Is toch ook vrij standaard dat je directe tegenstander in het veld je probeert op te naaien, een pro hoort daar doof voor te zijn.
Ook dit is IMO bullshit, je zegt zelf dat Materazzi probeert tegenstanders op te naaien (doel heiligt de middelen) maar vervolgens ten onrechte wordt verguisd? C'mon.
Zonde dat mensen nu enkel naar Zidane kijken en diens overtreding zien. Toegegeven, erg smerig en zonde. Maar het is helemaal niets nieuws, Zidane heeft meerdere malen rode kaarten gezien, en gelukkig praat daar niemand meer over. Zo ook in dit geval, hij zal worden herinnerd als een van de grootsten ter wereld (zoals ik al eerder zei: top5 all-time) die op zijn laatste WK de gouden bal won.... EN TERECHT!!






