- Lid sinds
- 2 jan 2005
- Berichten
- 3.211
- Waardering
- 1
Volg de onderstaande video samen om te zien hoe u onze site kunt installeren als een web-app op uw startscherm.
Notitie: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
benchMarc zei:
Kijk es een paar posts boven je honnepon.koetje zei:

Doe niet zo wijs.Tractortje zei:
benchMarc zei:

Samu zei:
waar heb je die quote vankoetje zei:
Vlug post aanpassen, weer een tekort aan aandacht?Samu zei:Bah weer zo van die 16-jarige k*tpubers. Jumpen doe je in een discotheek of op een fuif.


laat eens een filmpje zien dan?akiraC zei:Jaaaaaaaaaa, eindelijk krijgt Jump eens wat aandacht, bedankt Robert0End0
Ik jump zelf ook geregeld
Die ene kerel op het filmpje heeft er duidelijk nog geen kaas van gegeten, de andere is redelijk...

Word. De meeste filmpjes zijn wannabe's, maar dit is mooi.Manny Ribera zei:Ik heb al heel wat filmpjes gezien en de meeste trekken echt op niets, maar deze vind ik toch iets hebben, het beste wat ik al gezien heb, oordeel zelf maar![]()
[Link niet meer beschikbaar]
benchMarc zei:Vergeet het maar robert. Deze manier van dansen is alleen voor ecto's.
. Vandaar dat ik de moshpit vermijd, arme ecto's
.Wihihihi kijk ons stoer doen voor de meisjes!!!Manny Ribera zei:Sommigen doen het zelf @ the Airport, haha, wat een eikels toch
[Link niet meer beschikbaar]

