AndroidHealthClinic

3 Split-Schema mening en tips (?)

TheProphet17

Novice
Lid sinds
1 mei 2013
Berichten
10
Waardering
0
Lengte
1m87
Massa
68kg
Vetpercentage
11%
Hallo mensen,

Ik wil hier mijn trainingsschema plaatsen om eventuele tips of opinies erover te krijgen.
Zelf heb ik het gevoel dat er een misschien 2/3 oefeningen vervangen moeten worden door lichtere oefeningen aangezien ik nog niet een harde 'core' heb opgebouwd ik ben namelijk nu pas bijna 3 maanden aan het trainen, maarja meningen kunnen verschillen dus brand maar los.

Dag 1: Back, chest & abs

Back

Pull ups 3xFailure
Deadlift 3x10
Bent over row 3x10
Cable pulley row 3x10

Chest

Benchpress 3x10
Incline benchpress 3x10
Incline fly's 3x10
Cable crossovers 3x10

Abs

Hanging leg raises 3xFailure
Side crunches 3xFailure
Fully hanging leg raises 3xFailure

Dag 2: Legs & shoulders

Legs

Squat 5x10
Leg press 4x10
Leg extension 4x10
Leg curl 3x10
Calf raises 4x10

Shoulders

Military press 3x10
Side lateral raise 3x10
Reverse fly back 3x10
Shoulder front raise 3x10

Triceps, biceps & abs

Triceps

Dips 3xFailure
Triceps extension 3x10
French press 3x10

Biceps

Biceps curl 3x10
Biceps hammer curl 3x10
Curved bar curl 3x10

Abs

Hanging leg raises 3xFailure
Side crunches 3xFailure
Fully hanging leg raises 3xFailure



Zelf vind ik dat pull ups vervangen moeten worden (ik vind niet dat ik er iets mee opschiet als ik er 3 doe in de 1ste set, en 1/2 in de andere 2 sets), fully hanging leg raises ook dat is geen exercise voor een beginner.

Voor de rest lijkt het mij wel ok... 3 splits betekent dus dat ik 5/6 keer per week trainen, gister bijvoorbeeld had ik rustdag dus vandaag getraind, morgen overmorgen ook, vrijdag rustdag en zaterdag zondag weer (dus deze week 5 keer).

---------- Toegevoegd om 21:58 ---------- De post hierboven werd geplaatst om 21:39 ----------

Misschien niet relevant... maar waarschijnlijk wel als je je afvraagt waarom ik geen cardio doe (omdat ik ik 62 VVM heb en 78,5 kg niet veel is voor iemand van 1.87)....

Mijn lengte gewicht vvm BF zijn:

1.87 m
78,5 kg
17%
VVM 65,2 kg

En ik bulk op het moment, ben bijna klaar met het maken van een 40/40/20 3300 kcal bulk voedingsschema, maandag begin ik ermee.
 
over het algemeen ziet het e volgens mij wel redelijk uit, je rug heeft wel evenveel oefeningen als borst terwijl de grote van de spiergroep sterk verschilt, misschien een borst weglaten maar dat is persoonlijk..

dips, kan je geen weighted dips doen en setjes aanhouden, desnoods tussen 2 bankjes en leg wat schijven op je schoot?

pull-ups in het begin moet je het gewoon leren gewoon elke training blijven doen en op gegeven moment kun je er steeds meer!
 
schema ziet er goed uit.
je zou eventueel een statische oefening voor je core kunnen toevoegen zoals planks
 
Terug
Naar boven