AndroidHealthClinic

Aantal vragen over cut

ven

Novice
Lid sinds
21 mrt 2010
Berichten
21
Waardering
1
Lengte
1m89
Massa
88kg
Vetpercentage
8%
Beste Bb'rs heb een aantal vraagjes over cut
ben namelijk 2maand in cut met goed voedingsschemaen 2keer cardio in de week(30min).
Sta nu op 8procent Bf.
En zou begin juli op 6-4moeten staan.
Maar heb nog een aantal vragen over mijn voeding, rozijnen zijn die goed in cut?eet normaal zoon 40gr rozijnen bij mijn ontbijt met 100gr binta en 2ei volle eiren.
krijg er namelijk een vol gevoel van, moet ik deze skippen of niet?
krijg je van rozijnen geen dunnere huid of heb ik dat mis?

nog een vraagje heeft het veel effect om over te stappen van halfvolle melk naar magere melk?

Dan mijn laatste vraag ik heb een leangainer gekocht wat niet zo goed is in de cut maarja ze zeiden als mijn voeding goed zit dat ik er geen last van ging hebben (1dosis 53protien 32 carbohydrates) kan namelijk op mijn werk 5uur niet eten dus zou ik hem tussen 2.5uur hem nemen als vervangmaaltijd.
Maar na men training heb ik dus ook voeding van doen en zou heb dan ook nemen maar zit dan ook wel nog met men celltech(creatine) wat ook veel carbohydrates bevat.daar stop ik wel binnen 1maandje mee zo dat ik op 3weken het vocht van de creatine er uit kan krijgen of hoop ik toch.

alvast bedankt voor julie tijd, graag advies GrtZ.
 
Terug
Naar boven