AndroidHealthClinic

BALKAN (Ex-Joegoslavië)

Testoman zei:
Het is nu wel echt duidelijk waar u voor staat door dit plaatje hier te posten!!! :eek:

Tijdens deze laatste aanval (genaamd oluja) zijn honderduizenden mensen uit het "Krajina-gebied" verdreven, vermoord, etc etc.!!

Ben blij dat 'de boodschap' duidelijk is overgekomen:thumb:


Testoman zei:
U en uw vriendinnetje kunnen amper inhoudelijk op thema's ingaan, maar enkel provocerende teksten lanceren met daarnaast het nodige grafische materiaal!!!

Even voor uw duidelijkheid: Mij kwetst u er niet mee, maar zoveel anderen wel!!

Ben jij iemand die 'objectief' in zijn huisje blijft zitten als de pl**ris uitbreekt?


Testoman zei:
Het is net zoiets als een Serviër een fototje plaatst van generaal Mladic met zijn troepen terwijl ze Srebrenica innemen!!! Dat is weer heel kwetsend voor de Bosnische moslims.

Door zulke mensen als u en uw vriendinnetje wordt de wereld verziekt!!

Heb ik een foto geplaats van Gotovina dan?



BELGRADO
Van onze correspondent
Testoman; Dank voor uw steunbetuiging namens de Servische
gemeenschap..eens zullen wij weer een groot Servie vormen!
 
JuggerNaut zei:
BELGRADO
Van onze correspondent
Testoman; Dank voor uw steunbetuiging namens de Servische
gemeenschap..eens zullen wij weer een groot Servie vormen!

Dit is toch al zo want zoals de serven zeggen: "Overal waar een serv woont is servie". Raar volk die serven, nou ja misschien hebben ze gelijk Amsterdam begint al op belgrado te lijken, en de familie milosevic wil in Den Haag gaan wonen.
 
Dhr Tesoman blijkbaar lees u zeer selectief, want u begint weer over krajina. Ik zal u dan nog 1 keer proberen uit te leggen wat Krajina was.
Krajina bevond zich in Kroatie, dit was het gebied dat Serviers hadden veroverd en waaruit zij Kroatie aanvielen. In krajina regeerde generaal Mladic, ik denk dat u wel weet wie dat is, anders kunt u op google raadplegen.
Na 5 jaar wilde Kroatie toch heel graag haar gebied terug en is een tegenaanval begonnen. Tijdens Oluja zijn heel veel Serviers uit Krajina gevlucht. Waarom? Omdat ze tijdens de 5-jarige oorlog in het Servische leger hadden gevochten en bloed aan hun handen hadden en niet de gevangenis in wilden gaan. Als u op de google gaat zoeken dan zult u de videobeelden vinden waarop de vluchtende Serviers te zien zijn en u zult ook kunnen zien dat ze tijdens het vluchten niet aangevallen werden. Tijdens Oluja zijn aan de beide kanten doden gevallen, maar dat gebeurt meestal wel in een oorlog.
Dezelfde Serviers die toen gevlucht waren, en natuurlijk hadden ze hun Servische legeruniform uitgedaan, komen nu weer terug naar Kroatie, ze krijgen hun huizen terug en organiseren meetings waarin ze bespreken hoe ze Kroatie weer gaan veroveren. Zij vinden dat Kroatie van hen is.
Er bestaat ook een site op internet waarin ze ook dit soort dingen bespreken.
www.krajina.com, alles staat in het Servisch geschreven, maar misschien dat iemand het voor u wilt vertalen.
Mocht u nog steeds niet begrijpen wat Krajina was zal ik u ook een voorbeeld geven:
Stel dat wij Kroatie die in Nederland wonen de provincies Friesland, Groningen en Drenthe veroveren en vanuit daar 5 jaar lang de rest van Nederland beschieten enz. Jullie worden dit na 5 jaar zat en vallen ons aan. Daarbij bevrijden jullie dus Friesland, Groningen en Drenthe, omdat dat jullie provincies zijn, zijn jullie dan misdadigers of bevrijders?
Want als u van mening bent dat jullie dan misdadigers zijn, dan zijn ook de Canadezen die Nederland van Duitsers hebben bevrijdt misdadigers!
Is dit inhoudelijk genoeg voor u?
Tot de dag van vandaag worden de massagraven in Kroatie en Bosnie gevonden, massagraven waarin Kroaten en Bosniers begraven liggen en niet Serviers. Als Serviers zo onschuldig zijn, hoe komen we aan die graven dan? Hebben wij elkaar uitgemoord of zo?
Dan nog even over Tito en zijn regering.

Kroatie en Slovenie brachten het meeste geld binnen, tijdens Tito, maar al het geld ging naar Belgrado ( Servie). Tijdens Tito mochten de Serviers wel hun Kerst vieren ( dat is 6 januari) maar Kroaten en Slovenen niet, en de moslims mochten ook geen ramadan vieren. Als moest stiekem gebeuren.
Partizanen ( strijders van Tito ) hebben nar de WO II duizenden en duizenden mensen vermoord. Dit gebeurde ook stiekem, net als in Sovjet Unie, zodat niemand daar achter zou komen. Mensen werden tijdens Tito helemaal gehersenspoeld. Dus zo een held was hij niet hoor!

groet
 
Terug
Naar boven