AndroidHealthClinic

Belgen van Turkse afkomst rellen in Belgie ivm pkk

Gast kom je uit een ei ofzo, het is een grapje, weet ook wel dat het in Nederland voorkomt.
Morown :rolleyes:
 
Typische gedachtegang voor iemand met 2 nationaliteiten en niet weet kiezen voor het welke. Niet dat het slecht is hoor. Maar de maatschappij en de mensen zitten soms tegen.


Hoe zou jij je voelen als je je vb later inschrijft bij de VDAB(vlaamse dienst voor arbeidsbemiddeling) en dat zij zonder boe of bah je zetten bij de lijst van allochtonen? Ik neem dat je je meer allochtoon zou voelen. Wat logisch is, me dunkt. Dat is nu wat er aan de hand is met de meeste Turken in België.
Je hebt vast wel de theorie van de identiteitscrisis gehoord?

Ik heb eigenlijk maar 1 nationaliteit. Als iemand me vraagt wat mijn nationaliteit is, dan zeg ik doorgaans 'belg' omdat dat officieel is, al voel ik me meer een turk dan belg.

Mij zou het niet interesseren als ze me bij de lijst van allochtonen zetten TENZIJ het nadelig overkomt natuurlijk(wat waarschijnlijk zo is).
Maar zowiezo kunnen ze dat niet doen, want ik ben officieel een belg.
 
Terug
Naar boven